Jak zhubnout díky správnému nakupování

Jak se říká ? co si nekoupíte, to nesníte. Dávejte si tedy pozor na to, abyste nechodila nikdy nakupovat hladová. Pak můžete snadno sklouznout k nákupu věcí, na které máte chuť, a ne těch, které jsou pro Vás správné a vhodné.

Jak souvisí pohyb s psychikou?

Tento článek bude pro změnu pro ty z vás, které jsou spíš zaměřené alternativně a hledají původ a také možnosti léčby depresí a jiných duševních chorob jinde než v chemii.

Sport jako prevence psychických problémů

Stres a celkově psychická nepohoda nás může brzdit úplně ve všem. Pokud se snažíme o hubnutí, může nám ho spolehlivě hatit. Ale může to být i daleko horší. Pravidelný, dlouhodobý a neuvolňovaný stres spolu s kostlivci ve vlastních skříních v podobě dlouhodobě neřešených problémů a nenaplňováním vlastních životních snů může vést až k propuknutí psychických onemocnění. Pravidelné cvičení je jednou z nejdůležitějších a nejúčinnějších metod, jak depresím a úzkostem předcházet ale i jak je řešit!

Principy správného jídelníčku

Jestli chcete shodit nějaký ten nadbytečný tuk a novou postavu si dlouhodobě udržet, je třeba si ujasnit jednu zásadní věc a tou je Vaše ochota postupně změnit svoje stravovací návyky. Bez toho to nepůjde a nepomůže Vám žádná zázračná metoda ani pilulka.

Motivace - základ úspěšné změny

Čím jiným začít nový rok, než tématem motivace. Je totiž ze všeho nejdůležitější. Můžete mít volný čas, fitko za rohem, sportovní oblečení, znalosti o správném pohybu i stravování...ale pokud Vám bude chybět motivace, nebude se dít vůbec nic. A v případě nesprávné motivace u změny životního stylu dlouho nevydržíte.

Plesová sezona klepe na dveře

Plesová sezóna se pomalu, ale jistě blíží. Bez ohledu na to, jestli se chystáte zavítat na ples v Opeře, myslivecký bál nebo maturitní večírek, budete chtít vypadat skvěle. Jak se tedy stát královnou tanečního parketu a okouzlit všechny přítomné?

Jak být krásná v každém věku

Ženy vzhled řeší již od útlého věku a každá z nich se chce líbit. Mezi hlavní atributy ženské krásy rozhodně patří přirozený a mladistvý vzhled, hezká postava a chybět nesmí ani nejsilnější zbraň ženy, kterou je úsměv. Inspirujte se dalšími tipy, jak být krásná v každém věku.

Je vám -náct a nemáte figuru zrovna akorát?

Možná jste vyrůstali v rodině, kde se na zdravou stravu a pravidelné sportování moc nehrálo. Ale čím dál víc někde v koutku duše cítíte, že chcete vypadat lépe, líbit se. Sebevědomí na bodu mrazu také není zrovna výhra. Pojďte s tím něco udělat!

Inkontinence a zácpa ? velké problémy, o kterých se stydíte mluvit

Přesto, že jsme fitness pouze pro ženy a naše trenérky jsou také ženy, panuje i tak velký stud o těchto problémech s trenérkou mluvit. A přitom obrovské procento žen (čím zralejších, tím více) právě inkontinencí a zácpou trpí. Dobrá zpráva ale je, že se s tím dá něco dělat a při správném a pravidelném zařazování správných cvičení se jich můžete docela úplně zbavit! Respektujeme Váš ostych a proto nás napadlo, že byste si o problému třeba ráda přečetla a vyzkoušela doporučené postupy. Zároveň Vás chceme ujistit, že se můžete na trenérky obracet i právě s těmito problémy a ony Vám ochotně poradí.

Tři tipy pro dokonalou nevěstu

Ve svatební den touží být každá nevěsta jednoduše dokonalá. A není divu, vždyť právě na ni míří oči nejen jejího nastávajícího, ale i všech přítomných hostů. U svého vzhledu proto nesmí podcenit jediný detail. Tím hlavním, co dělá nevěstu nevěstou, jsou pochopitelně svatební šaty. Pro to, aby v nich vypadala perfektně, je ochotná udělat maximum. Třeba i trápit své tělo drastickými dietami. Jejich výsledek však zpravidla nebývá takový, jak si představuje. Nemluvě o tom, že se nedostatek živin neblaze podepíše na celkové vizáži. Co tedy dělat?

Hubneme před snídaní

Jak spálit hned po ránu solidní množství tuku a ještě mít celý den super náladu? Zacvičte si před snídaní! Poradíme Vám konkrétní zásady. Čtěte.

5 zajímavostí o stravě

Určitě má každý z vás ve svém okolí někoho, kdo se může čokoládou a jinými sladkostmi doslova "cpát horem dolem" a není to na něm vidět. Většinou si všichni z nás řeknou "ta nebo ten má ale štěstí". Ne vše však může být tak, jak se na první pohled zdá.

Jak rychle zhubnout?

Jak rychle zhubnout? Chceme-li odstranit následek, je potřeba odhalit příčinu. Základ je, abychom k sobě byli upřímní a jednali sami se sebou narovinu! Každý z nás praktikujeme nějaký vzorec chování a náš stav ať už psychický nebo fyzický jsou jeho výsledkem. Pokud jsem tedy sama se sebou v nějakém ohledu nespokojená, musím změnit svůj vzorec chování. Pochopení tohoto principu je základ.

Cvičení po porodu

V Contours můžete cvičit i během těhotenství, abyste po porodu nemusela řešit moc velkou paseku :-) Co Vás čeká po návratu do fitka, kdy je vhodné se ke cvičení vrátit a na co si dát pozor?

Diety pro rychlé hubnutí!

Že už jste je zkoušely? A ony buď nefungovaly nebo jste po útrpných týdnech hladovění začaly opět jíst to samé a dostaly se na stejnou nebo vyšší váhu než na začátku? To se, bohužel, stává a v případě rychlého hubnutí je tento výsledek téměř jistý! Jak to tedy udělat, abychom zhubly a váhu udržely?

Úvodem...

Milé čtenářky, cíleně volím toto oslovení, neboť se témata v tomto blogu, budou týkat zejména vás, žen! Ráda bych vám touto cestou poradila či pomohla a to zejména v oblasti zdraví a životního stylu. Se ženami pracuji již delší dobu a mnoho z vás často, ve snaze dostat se rychle do kondice, nasbírá nepřeberné množství rad z knih, časopisů i internetu, naloží s nimi po svém a v závěru se potýká s neúspěchem a zbytečnou demotivací. Mým cílem je, pomoci vám pochopit některá pravidla, bez kterých se zkrátka výsledků nedočkáme.

Jak si začít plnit cíle po Vánocích

Každoroční vykročení do nového roku se blíží a opět nové "Tak tentokrát už to dokážu!". Pár kilíček navíc po svátcích dokáže člověka pěkně zdravě naštvat, aby se sebou něco dělal. Jak na to, aby to rozhodnutí vedlo k výsledkům trvalejším než jen shodit ty dvě nabraná kilča na svojí běžnou celoroční nadváhu.

Jak jíst před a po cvičení

Které potraviny či potravinové doplňky jsou vhodné před a po běhání a které před a po silovém tréninku? Víte, jak jíst správně kolem kruhového tréninku? Maximalizujte účinek cvičení, buďte rychleji v cíli!

Chci mít ploché bříško

Tím, že mnoho lidí nemá dostatečné znalosti o tom, jak lidské tělo funguje, dokáží snadno ?naletět? i nejrůznějším přípravkům, které slibují redukci tuků na břiše, či hýždích apod.. Pokud by člověk měl alespoň základní znalosti o fungování lidského těla, věděl by, že hubnout tuk cíleně z jedné partie, jako je třeba břicho, není možné...atd...

Cvičením proti bolesti zad

Jak je to s výběrem cvičení, když Vás bolí záda? Pokud jsou bolesti zad způsobené například sedavým zaměstnáním s malým množstvím zdravého pohybu nebo nesprávnými pohybovými stereotypy v práci nebo mimo ni, tedy příčinou bolestí jsou svalové dysbalance, pak je na místě alespoň jednou týdně zařadit posilovací a protahovací trénink pečlivě sestavený trenérem nebo trenérkou přímo na míru.

Tři měsíce k cíli! S Contours to zvládnete. Držte se tohoto návodu!

Tři měsíce jsou vcelku ideálně dlouhé na to, abyste dosáhla proměny svého těla a návyků. Jsou dost krátké na to, abyste to vydržela, protože cíl je v dohlednu a zároveň dost dlouhé, aby byla nějaká viditelná změna reálná. Ze všeho nejdůležitější je vydržet v naplánovaném režimu celou dobu, tedy udržet si vysokou míru motivace!