Plesová sezona klepe na dveře

Plesová sezóna se pomalu, ale jistě blíží. Bez ohledu na to, jestli se chystáte zavítat na ples v Opeře, myslivecký bál nebo maturitní večírek, budete chtít vypadat skvěle. Jak se tedy stát královnou tanečního parketu a okouzlit všechny přítomné?

Tři tipy pro dokonalou nevěstu

Ve svatební den touží být každá nevěsta jednoduše dokonalá. A není divu, vždyť právě na ni míří oči nejen jejího nastávajícího, ale i všech přítomných hostů. U svého vzhledu proto nesmí podcenit jediný detail. Tím hlavním, co dělá nevěstu nevěstou, jsou pochopitelně svatební šaty. Pro to, aby v nich vypadala perfektně, je ochotná udělat maximum. Třeba i trápit své tělo drastickými dietami. Jejich výsledek však zpravidla nebývá takový, jak si představuje. Nemluvě o tom, že se nedostatek živin neblaze podepíše na celkové vizáži. Co tedy dělat?

Hubneme před snídaní

Jak spálit hned po ránu solidní množství tuku a ještě mít celý den super náladu? Zacvičte si před snídaní! Poradíme Vám konkrétní zásady. Čtěte.

Cvičení po porodu

V Contours můžete cvičit i během těhotenství, abyste po porodu nemusela řešit moc velkou paseku :-) Co Vás čeká po návratu do fitka, kdy je vhodné se ke cvičení vrátit a na co si dát pozor?

Chci mít ploché bříško

Tím, že mnoho lidí nemá dostatečné znalosti o tom, jak lidské tělo funguje, dokáží snadno ?naletět? i nejrůznějším přípravkům, které slibují redukci tuků na břiše, či hýždích apod.. Pokud by člověk měl alespoň základní znalosti o fungování lidského těla, věděl by, že hubnout tuk cíleně z jedné partie, jako je třeba břicho, není možné...atd...