Vědět, to je poklad. Ale praxe je klíč k němu.
737 38 80 80

Otevírací doba

Kruhový trénink pro ženy

PŘES ODKAZ "OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ HODINU" SI VYBERTE DEN A ČAS, KDY K NÁM CHCETE PŘIJÍT POPRVÉ A ZJISTIT, JAK TO U NÁS FUNGUJE. TRENÉRKA VÁM VŠE U NÁS UKÁŽE A VYSVĚTLÍ. NENÍ VOLNÉ MÍSTO? NAPIŠTE NÁM NA marianskehory@contours.cz NEBO ZAVOLEJTE NA 739 067 777 A DOMLUVÍME PRO VÁS TERMÍN PRVNÍ NÁVŠTĚVY.
 
Je to již 8 let, kdy vzniklo místo pro ženy, kde si plní své nejen fitness cíle, kde se cítí dobře. Contours v Ostravě Mariánských Horách - to je fitness trochu jinak. Jde o systém cvičení pod dohledem trenérky, určený pouze pro ženy. Pro ženy bez ohledu na jejich věk, váhu či kondici. Zacvičí si vedle sebe jak studentka, tak maminka na mateřské dovolené, vytížená pracující žena nebo seniorka. Cvičení probíhá formou kruhového tréninku, kde se střídají posilovací stroje navržené speciálně pro ženy s aerovními stanovišti. Na každém místě stráví členka 45 sekund. I za půl hodinky zvládnete zahřátí, 2x si zacvičit v kruhovém tréninku a závěrečné protažení. Přijít můžete kdy chcete, kolikrát chcete a strávit u nás tolik času, kolik máte k dipozici. Máme spoustu spokojených členek, včetně mnoha aktivních seniorek, které mimo jiné navazují nová přátelství, poznávají nové kamarádky, se kterými tráví i svůj volný čas mimo klub. A nebo si dámy jen přijdou odpočinout od svých mužů, každodenních starostí a načerpají u nás tolik potřebnou energii. Máte čas jen samy pro sebe. U nás v Contours v Ostravě Mariánských Horách pomáháme ženám ke skutečné změně, mění se nám pod rukama a to pod vedením týmu profesionálních fitness trenérek a vždy usměvavých recepčních.
 
Jsme výjimeční svou přátelskou, komorní atmosférou, kde každá členka je prostě naše. Známe číslo Vaší oblíbené šatní skříňky. Když jdete ze cvičebního sálu, už víme a chystáme Vám fén a žehličku pro úpravu Vašich vlasů. Známe přesně Vaši oblíbenou kávu, kterou si dáváte s dalšími členkami po cvičení v kavárenské části našeho klubu.
 
Poskytujeme: • komplexní servis pod odborným dohledem trenérek a dalších odborníků • speciální měření tělesných hodnot na přístroji Tanita (% svalů, vody a tuků) • vstupní konzultace • tréninkový plán • kompletní péče v oblasti zdraví a krásy • odborné poradenství • řešení v oblasti odkyselení a detoxikace • konzultace s odbornými lékaři
 
Pomůžeme Vám se stravou. Objednejte se výživové specialistce, se kterou společně proberete Vaše stravovací návyky a najdete řešení šité Vám na míru.
 
Pro vaše nejmenší je k dispozici dětský koutek.
 
V našem fitness klubu můžete využít vakuový přístroj VacuShape. VacuShape je speciální přístroj pro odstranění nežádoucí pomerančové kůže a koncentrované spalování tuků v problematických oblastech, kde nás tuk nejvíce trápí - v oblasti boků, břicha, stehen a zadečku. Zvláštním a unikátním rysem přístroje VacuShape je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. VacuShape funguje stejně jako normální běžecký pás až na to, že je klientka při 30 minutové chůzi uzavřený od pasu dolů v komoře. Dokonalé prokrvení problémových partií je pak zajištěno střídavým řízeným podtlakem ve vakuové kabině. VacuShape je k dispozici i pro širokou veřejnost.
 
Věřte, u nás na to nejste sama. Náš tým trenérek a recepčních Vás podpoří ve splnění Vašich snů a cílů, podpoří Vás i ostatní členky. Zjistíte, že je u nás sranda a přátelská atmosféra a Vaše kila půjdou samy dolů. Budete odcházet plná energie, s vyplavenými endorfiny s úsměvem na rtech a opět se budete těšit, až k nám půjdete podruhé. A klidně vezměte svoji kamarádku, protože ve dvou se to lépe táhne.
 
PŘES ODKAZ "OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ HODINU" SI VYBERTE DEN A ČAS, KDY K NÁM CHCETE PŘIJÍT POPRVÉ A ZJISTIT, JAK TO U NÁS FUNGUJE. TRENÉRKA VÁM VŠE U NÁS UKÁŽE A VYSVĚTLÍ. NENÍ VOLNÉ MÍSTO? NAPIŠTE NÁM NA marianskehory@contours.cz NEBO ZAVOLEJTE NA 739 067 777 A DOMLUVÍME PRO VÁS TERMÍN PRVNÍ NÁVŠTĚVY.
 
Těšíme se na Vás
S láskou tým Contours Ostrava Mariánské Hory