Chtěl bych – neznamená nic. Chci – dělá zázraky.

Úspěchy a pokroky našich členek - paní Vacková

Milé dámy a slečny,

 

které navštěvujete fitness centrum pro ženy Contours. Ráda bych se Vám představila, jmenuji se Lenka Monika Vacková a jsem maminkou na mateřské dovolené. Pravdou však je, že jsem si „dovolila“ asi 6 let necvičit, i když předtím, než jsem se vdala, jsem aktivně sportovala s 60-65kg při výšce 168cm (tenis, squash, triatlon, armwrestling, ..).

Porody, kojení, nemoc (hypofunkce štítné žlázy) a lenost či také přivyknutí na mateřský režim udělaly své. Za těch pár let jsem v roce 2011 vážila téměř 100kg. Motivací pro hubnutí jsem měla mnoho, předně jít příkladem svým drahým, vylepšit kondici a zdraví. Aby to nebyly jen sny a přání, rozhodla jsem se přihlásit do soutěže časopisu Muscle and Fitness a zároveň jsem navštěvovala dámské fitko Contours, kde se mi líbilo a má 5ti letí dcerka mě občas doprovázela na trénink a hrála si v dětském koutku, který je přímo ve fitku.

V zimě jsem neměla časovou možnost chodit cvičit a začátkem března 2012 jsem se opětovně přihlásila do stejné soutěže jako vloni a téměř ve stejnou dobu mi přišla telefonická nabídka Proměny od Contours. Ani na chvíli jsem nezaváhala a s velkým potěšením přijala tuto nabídku. Po třech týdnech intenzivního trénování (6x týdně, 2x týdně dvoufázově) jsem bohužel onemocněla, ale i tak se mi opět podařilo dostat do formy a chtěla bych touto formou poděkovat celému týmu Contours, že mi umožnili se této soutěže zúčastnit.

     na začátku    po 3 měsících
Hmotnost   93,1 kg   87 kg
Tuková tkáň   32,6 kg   27,6 kg
Doporučení snížení tuku v těle před   14,5 kg   9,8 kg

 

Klientka si nepřála měření centimetrem, které pro ni nebylo směrodatné, podstoupila pouze měření na přístroji In-body před a po a výše uvedené hodnoty jsou rozhodující.

Cvičení v Contours vřele doporučuji, protože toto cvičení je opravdu pro každého v jakémkoliv věku, jen se nesmíte bát příjít to také zkusit.

Lenka Monika Vacková