Soutěž Miss Foto 2018

Při veletrhu FOTOEXPO se letos opět uskuteční soutěž ženské krásy s důrazem na fotografii ? MISS FOTO 2018 Umíš pózovat před fotoaparátem, jsi kreativní a baví tě výzvy? Potom je soutěž MISS FOTO určena právě Tobě! 

Motivace - základ úspěšné změny

Čím jiným začít nový rok, než tématem motivace. Je totiž ze všeho nejdůležitější. Můžete mít volný čas, fitko za rohem, sportovní oblečení, znalosti o správném pohybu i stravování...ale pokud Vám bude chybět motivace, nebude se dít vůbec nic. A v případě nesprávné motivace u změny životního stylu dlouho nevydržíte.

Je vám -náct a nemáte figuru zrovna akorát?

Možná jste vyrůstali v rodině, kde se na zdravou stravu a pravidelné sportování moc nehrálo. Ale čím dál víc někde v koutku duše cítíte, že chcete vypadat lépe, líbit se. Sebevědomí na bodu mrazu také není zrovna výhra. Pojďte s tím něco udělat!

Jak rychle zhubnout?

Jak rychle zhubnout? Chceme-li odstranit následek, je potřeba odhalit příčinu. Základ je, abychom k sobě byli upřímní a jednali sami se sebou narovinu! Každý z nás praktikujeme nějaký vzorec chování a náš stav ať už psychický nebo fyzický jsou jeho výsledkem. Pokud jsem tedy sama se sebou v nějakém ohledu nespokojená, musím změnit svůj vzorec chování. Pochopení tohoto principu je základ.

Úvodem...

Milé čtenářky, cíleně volím toto oslovení, neboť se témata v tomto blogu, budou týkat zejména vás, žen! Ráda bych vám touto cestou poradila či pomohla a to zejména v oblasti zdraví a životního stylu. Se ženami pracuji již delší dobu a mnoho z vás často, ve snaze dostat se rychle do kondice, nasbírá nepřeberné množství rad z knih, časopisů i internetu, naloží s nimi po svém a v závěru se potýká s neúspěchem a zbytečnou demotivací. Mým cílem je, pomoci vám pochopit některá pravidla, bez kterých se zkrátka výsledků nedočkáme.

Jak si začít plnit cíle po Vánocích

Každoroční vykročení do nového roku se blíží a opět nové "Tak tentokrát už to dokážu!". Pár kilíček navíc po svátcích dokáže člověka pěkně zdravě naštvat, aby se sebou něco dělal. Jak na to, aby to rozhodnutí vedlo k výsledkům trvalejším než jen shodit ty dvě nabraná kilča na svojí běžnou celoroční nadváhu.

Tři měsíce k cíli! S Contours to zvládnete. Držte se tohoto návodu!

Tři měsíce jsou vcelku ideálně dlouhé na to, abyste dosáhla proměny svého těla a návyků. Jsou dost krátké na to, abyste to vydržela, protože cíl je v dohlednu a zároveň dost dlouhé, aby byla nějaká viditelná změna reálná. Ze všeho nejdůležitější je vydržet v naplánovaném režimu celou dobu, tedy udržet si vysokou míru motivace!