Zdravá oblast kolem krční páteře je základ spokojeného života

Nadpis článku je samozřejmě do určité míry nadsázka, neboť ke spokojenému životu ve sféře zdraví patří celé tělo, ale problémy v oblasti krční páteře dokáží opravdu znepříjemnit žití do značné míry. Pojďme se podívat na to, co vše může způsobit zanedbaná nebo poraněná oblast krku a jak se k tomu postavit.

Cvičením proti bolesti zad

Jak je to s výběrem cvičení, když Vás bolí záda? Pokud jsou bolesti zad způsobené například sedavým zaměstnáním s malým množstvím zdravého pohybu nebo nesprávnými pohybovými stereotypy v práci nebo mimo ni, tedy příčinou bolestí jsou svalové dysbalance, pak je namístě alespoň jednou týdně zařadit posilovací a protahovací trénink pečlivě sestavený trenérem nebo trenérkou přímo na míru.

Jak podpořit imunitu

Otázka dobré imunity je záležitost celostního charakteru a zahrnuje stravu, pohyb, celkovou životosprávu, případně vhodné doplňky stravy a také specifické procedury, jako například otužování. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Jak být krásná v každém věku

Ženy vzhled řeší již od útlého věku a každá z nich se chce líbit. Mezi hlavní atributy ženské krásy rozhodně patří přirozený a mladistvý vzhled, hezká postava a chybět nesmí ani nejsilnější zbraň ženy, kterou je úsměv. Inspirujte se dalšími tipy, jak být krásná v každém věku.

Inkontinence a zácpa ? velké problémy, o kterých se stydíte mluvit

Přesto, že jsme fitness pouze pro ženy a naše trenérky jsou také ženy, panuje i tak velký stud o těchto problémech s trenérkou mluvit. A přitom obrovské procento žen (čím zralejších, tím více) právě inkontinencí a zácpou trpí. Dobrá zpráva ale je, že se s tím dá něco dělat a při správném a pravidelném zařazování správných cvičení se jich můžete docela úplně zbavit! Respektujeme Váš ostych a proto nás napadlo, že byste si o problému třeba ráda přečetla a vyzkoušela doporučené postupy. Zároveň Vás chceme ujistit, že se můžete na trenérky obracet i právě s těmito problémy a ony Vám ochotně poradí.