Jak podpořit imunitu

Otázka dobré imunity je záležitost celostního charakteru a zahrnuje stravu, pohyb, celkovou životosprávu, případně vhodné doplňky stravy a také specifické procedury, jako například otužování. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Zdravá oblast kolem krční páteře je základ spokojeného života

Nadpis článku je samozřejmě do určité míry nadsázka, neboť ke spokojenému životu ve sféře zdraví patří celé tělo, ale problémy v oblasti krční páteře dokáží opravdu znepříjemnit žití do značné míry. Pojďme se podívat na to, co vše může způsobit zanedbaná nebo poraněná oblast krku a jak se k tomu postavit.

Jak být krásná v každém věku

Ženy vzhled řeší již od útlého věku a každá z nich se chce líbit. Mezi hlavní atributy ženské krásy rozhodně patří přirozený a mladistvý vzhled, hezká postava a chybět nesmí ani nejsilnější zbraň ženy, kterou je úsměv. Inspirujte se dalšími tipy, jak být krásná v každém věku.

Inkontinence a zácpa ? velké problémy, o kterých se stydíte mluvit

Přesto, že jsme fitness pouze pro ženy a naše trenérky jsou také ženy, panuje i tak velký stud o těchto problémech s trenérkou mluvit. A přitom obrovské procento žen (čím zralejších, tím více) právě inkontinencí a zácpou trpí. Dobrá zpráva ale je, že se s tím dá něco dělat a při správném a pravidelném zařazování správných cvičení se jich můžete docela úplně zbavit! Respektujeme Váš ostych a proto nás napadlo, že byste si o problému třeba ráda přečetla a vyzkoušela doporučené postupy. Zároveň Vás chceme ujistit, že se můžete na trenérky obracet i právě s těmito problémy a ony Vám ochotně poradí.

Cvičením proti bolesti zad

Jak je to s výběrem cvičení, když Vás bolí záda? Pokud jsou bolesti zad způsobené například sedavým zaměstnáním s malým množstvím zdravého pohybu nebo nesprávnými pohybovými stereotypy v práci nebo mimo ni, tedy příčinou bolestí jsou svalové dysbalance, pak je na místě alespoň jednou týdně zařadit posilovací a protahovací trénink pečlivě sestavený trenérem nebo trenérkou přímo na míru.