Kruhový trénink pálí tuk efektivněji

     Velmi často k nám přicházejí ženy a ptají se, jestli máme běhací pás. Většina z nich má představu efektivního hubnutí spojenou právě s hodinami a hodinami nudné chůze nebo poklusu na páse nebo krosovém trenažeru, případně venku. Na běhání samozřejmě není nic špatného...pokud to člověka opravdu baví. Ale jestli chcete spalovat tuk rychleji, efektivněji a zároveň i tvarovat krásné křivky, je tu pro Vás něco účinnějšího. A tím je kruhový trénink.

      Prozradíme Vám nejméně čtyři důvody, proč tomu tak je. A v Contours vidíme už deset let na výsledcích skutečných žen, že věda se nemýlí. Prvním důvodem je, že díky střídání náročnějších a lehčích cviků je svou povahou kruháč intervalovým tréninkem. Znamená to, že tepová frekvence při cvičení kolísá nahoru a dolů. To je vědecky prokázané, jako nejrychlejší cesta k výsledkům. Jednak pálíte tuk během cvičení, ale také zrychlujete díky fázím s vysokou tepovkou svůj metabolismus a spalujete více i v klidu.

      Druhým benefitem je střídání zatížení různých svalových partií. Nepracují tak pouze nohy, ale celé tělo a krev stále putuje intenzivně všemi svaly a také cestou sbírá tuky ze všech partií.

     A třetí velkou výhodou je to, že v tréninku je vždy jak aerobní aktivita, tak také důležitá posilovací. Znamená to, že, když zhubnete, nebudete jen menší neforemnou kopií, ale vytvarujete si krásné křivky, tělo bude pevné a také zdravé, protože v Contours se zaměřujeme na tzv. fyziofitness – zařazujeme zdravotní cviky a cílem je funkční pohybový aparát bez bolavých zad, kolen, bez zkrácených a ochablých svalů.

      A čtvrtou výhodou kruháče v Contours je to, že je oproti běhání skutečně zábavný. Cviky se mění každý měsíc, takže se nudit rozhodně nebudete. A když budete chtít ještě další zpestření, jsou tu pro Vás každý den ještě vedené lekce, kde si vybere opravdu každý. Činnost, která Vás baví, funguje vždy lépe a také je mnohem větší pravděpodobnost, že u ní vydržíte déle, než u něčeho, do čeho se musíte opravdu přemlouvat.

      Takže konec čtení, sezením u PC ještě nikdy nikdo nadváhu neporazil. Pojďte si vyzkoušet do Contours náš kruháč. Můžete nezávazně na týden zdarma a uvidíte sama!