Pomáháme ženám, aby se cítily mimořádně

Nechte se v Contours hýčkat!

Nutriční poradenství - masáže - terapie

Contours Fitness Club - Praha Národní a Florenc

Výhodné ceny pro naše členky.

Nutriční poradenství

Správně zvolená strava k vašemu tělesnému typu i kondici přímo na míru. Žádné drastické diety s vysokým jojo efektem. Poraďte se se zkušenou nutriční terapeutkou o vhodné úpravě vaší stravy.
Úvodní konzultace trvá 60 min., další 30 či 60 min.

Vstupní a následná konzultace 60min pro členky: 860 Kč / následná 30min konzultace 480 Kč

Masáže Contours

60minutová revitalizační masáž Contours unikátně kombinuje masáž s esenciálními oleji a terapii lávovými kameny. Velmi vhodné nejen jako doplněk ke cvičení, ale i k celkové podpoře vašeho zdraví.

60minutová masáž členky 760 Kč a 30 minutová obličeje a dekoltu - 350 Kč

Maderoterapie

Proticelulitidní a hubnoucí terapie založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva. 100 % přírodní, okamžitě stimulující lymfatický systém. Ritmické tahy aktivují metabolismus.

50minutová masáž členky 760 Kč / nečlenky 860 Kč

V ladies Contours Fitness Clubech vás dovedeme k vytouženým změnám a bude vám krásně jak na těle tak duši!

Pravidelný pohyb, vhodný a vyvážený jídelníček na míru, revitalizační masáže a terapie. 

Dopřejte si čas a péči, kterou si opravdu zasloužíte. 

Vaše tělo i mysl se vám bohatě odvděčí!

"S radostí pomáhám ženám, které by si přály upravit svou váhu a to jak v rámci nastavení vhodného jídelníčku, tak hledání klíčových důvodů nabírání váhy i v rámci poruchy výživy a výměny látek. Opravdu mě těší výsledky mých klientek a jejich získaná sebedůvěra a chuť pokračovat dále." Mirka Hylenová - certifikovaná nutriční terapeutka s dlouholetými zkušenostmi z endokronologické ambulance, interní kliniky. Vlastní osvědčení v metodice behaviorální terapie obezity a další.

Nutriční poradenství

Poraďte se o nejvhodnější stravě právě pro vás

Nechte si poradit jak se máte stravovat, co do svého jídelníčku zařadit, či například co také vyřadit. Individuální nutriční konzultace je významným doplňkem ke cvičení i vašem zdravém životním stylu. Můžete si také nechat vytvořit jídelníček, který vám bude vyhovovat a bude udržitelný. Nechte si poradit od skutečných odborníků.

Chcete se zpevnit, zhubnout nebo si psychicky odpočinout? Tak s námi začněte cvičit v Contours.

Jak konzultace probíhá?

"Holistický přístup ke zdraví je mojí celoživotní vášní. S velkou radostí pomáhám právě ženám, aby se cítily fit a byly zdravé. Ráda kombinuji rozličné metody, které mají skutečné výsledky a největším darem, je pro mě jejich spokojenost. Moc se na Vás těším♡" Katka Mášová je certifikovanou trenérkou v Contours a velmi šikovnou masérkou. Absolventkou množství kurzů z oblasti aromaterapie, výživového poradenství a fitness školení.

Masáže

Masáž obličeje a dekoltu 30 minut

Revitalizační masáž obličeje a dekoltu je velmi příjemná relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky, uvolňuje její napětí, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti a zpevní pokožku, čistí ji, rozjasňuje ji a vyhlazuje vrásky.

Obličejová masáž pomáhá zbavit se toxických látek. 

Olej z meruňkových jader má velmi dobré terapeutické vlastnosti. Je změkčující a zvlhčuje pleť,  působí protizánětlivě a proti vráskám. Je také antiseptický, antioxidační (brání pokožku před působením volných radikálů) a antibakteriální.

Masáže

Dopřejte si revitalizační masáž po náročném pracovním dni!

Jedinečná kombinace účinné aromaterapie a lávových kamenů v jedné masáži. Certifikovaná masérka Katka vám dopřeje úžasný zážitek, kdy se ponoříte do vůně esenciálních olejů a necháte se prohřát lávovými kameny v symfonii masérského umu. Vaše tělo i mysl si tento skvělý zážitek opravdu zaslouží.

Vhodné nejen po cvičení!

Chcete se zpevnit, zhubnout nebo si psychicky odpočinout? Tak s námi začněte cvičit v Contours.

Na co se můžete těšit u tělové masáže:

Terapie

Anticelulitidový i hubnoucí restart – Maderoterapie

100% přírodní terapie okamžitě stimuluje lymfatický
systém rovnoměrnými a rytmickými tahy v jednom směru k lymfatickým uzlinám, tím se aktivuje metabolismus a tělo začne přirozeně vylučovat přebytečnou tekutinu a toxiny. 

„Pryč s celulitidou, pocitu těžkých nohou i zavodněním!“

Vhodné jako doplněk ke cvičení! Účinky jsou viditelné již po 4 – 5. návštěvě, kdy se doporučuje absolvovat kůru o 10 návštěv.

Chcete se zpevnit, zhubnout nebo si psychicky odpočinout? Tak s námi začněte cvičit v Contours.

Co vám terapie přinese?

Aneta - Maderoterapetuka říká "vždy mě zajímalo estetično a přírodní terapeutické metody. Od roku 2019 se aktivně věnuji novince na českém trhu - Maderoterapii, kdy pomáhám ženám dosáhnout skvělých výsledků ať už v rámci snížení celulitidy, tak především k obnovení tělesné rovnováhy a nastartování správné funkce metabolismu." Aneta Stujová je certifikovanou maderoterapeutkou a těší nás, že je součástí širšího týmu Contours, kde pomáháme ženám ke skutečným změnám i vyššímu sebevědomí.

Jen 10 návštěv - Výsledky před / po