Fitness trenérka pro vás

V Contours Fitness Clubech je jednou z hlavních výhod to, že jste pod dohledem kvalifikované trenérky a dostanete také individuální tréninkový plán přímo pro vás. Máte tak jistotu, že budete cviky provádět správně a tedy efektivně a bez rizika úrazu. V neposlední řadě se trenérka stará, abyste se v průběhu vašeho členství nenudila a zůstala motivovaná.

Pojďme se podívat jak vaše členství bude probíhat a co můžete očekávat.

Na vaší první – Úvodní lekci v Contours, kam se objednáváte předem, bude přímo a jen pro vás připravena trenérka na úvodní konzultaci. Probere s vámi všechna vaše očekávání, cíle, možnosti a kontraindikace a provede vám speciální analýzu těla na váze Tanita. Na základě všech zjištěných informací vám doporučí ideální plán v Contours a připraví trénink.

Na dalších lekcích se vám bude trenérka věnovat již v rámci péče o členky. Ze začátku vám věnuje více času, podle možností klubu individuálně, aby vás naučila všechny cviky na strojích a cviky z vašeho individuálního tréninkového plánu. Zaměříte se společně na vaše cíle a to, jak je co nejrychleji a efektivně dosáhnout.

Dále je pro vás trenérka k dispozici na vedených lekcích, kde předcvičuje pro všechny přihlášené členky hromadně.

Trenérka vás také pravidelně jednou měsíčně měří a váží a konzultuje s vámi vaše výsledky a co například zlepšit. Veškeré údaje máte jako členka k dispozici v Osobní složce.

Na trenérku se můžete obrátit kdykoli, když něco potřebujete vysvětlit, ukázat, upravit, nebo poradit a to nejen ohledně cvičení, ale také kolem jídelníčků, doplňků stravy a celkové životosprávy.

Jako členka také máte výhodné doplňkové služby, jako např. konzultaci s nutriční terapeutkou, revitalizační masáže a další. 

Přehrát video

Trenérky Contours jsou kvalifikované minimálně kurzem trenéra fitness u akreditovaných škol pod MŠMT. Dále procházejí dalšími kurzy na specializovaná cvičení a školeními přímo pro systém Contours.

Podívejte se na jejich medailonky např. zde: Trenérky Praha.

Mít trenérku v ceně členství zkrátka znamená vydat se tou nejrychlejší cestou k vysněným výsledkům.

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě  minimálně 990 Kč zcela ZDARMA (vyplnění dotazníku, stanovení cíle, ukázka cviků atd.). U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Cvičení je opravdu efektivní – ověřeno členkami již od roku 2008.

7 dní členství zdarma

Objednejte se na 7 dní členství ZDARMA včetně trenérky

Váš email nikomu sdělovat nebudeme.
Zašleme Vám upomínku den před rezervací.
Uveďte prosím jakékoliv omezení, zdravotní problémy, zda chcete přijít s kamarádkou apod.