Nejzdravější cvičení je včasné vstávání od jídelního stolu.
775 349 269

Otevírací doba

Kruhový trénink pro ženy

24.5.2021 otevíráme naše fitness. Těšíme se na Vás!

Vítáme Vás na stránkách Contours clubu Frýdek - Místek. Jsme jediné dámské fitness ve Frýdku-Místku.
Navštivte nás a splňte si svůj sen o lepší postavě. Na své si přijde každá žena, věk ani váha nejsou překážkou. Ať už chcete shodit přebytečná kila, vytvarovat postavu, zvýšit kondici, nebo se jen cítit lépe ve svém těle, naše kvalifikované trenérky Vám v tom budou pomáhat každý Váš trénink.
Najdete u nás posilovací stroje, které jsou určené výhradně pro ženy, kardio zónu, sál se spoustou skvělých skupinových lekcí jako Latino dance s Manuelem, SM systém, Kangoo jumps, Jóga, TRX, Tabata, Vedené kruhové tréninky, Cvičení s gumičkami, Pilates, Fly jóga, Strečink. Najdete nás také na Facebooku https://www.facebook.com/contoursfm. a také na našich stránkách Contours Frýdek - Místek a Třinec (contours-fitnessprozeny.cz)

Nechte se hýčkat v příjemném relaxačním prostředí. Objevte kouzlo detoxikačních, anticelulitídních a zeštíhlujících bodywraps zábalů. Po cvičení se u nás můžete opálit v soláriu, zajít si na pedikúru, manikúru, nebo Slimline kapsli. Maminky s dětmi u nás uvítají hlídaný dětský koutek.

Těší se na Vás tým Contours Proměna Frýdek - Místek.