Nikdy není příliš pozdě začít se zdravým způsobem života.
775 349 269

Otevírací doba

Kruhový trénink pro ženy

Vítáme Vás na stránkách Contours clubu Frýdek - Místek. Jsme jediným opravdovým dámským clubem ve Frýdku - Místku a širokém okolí, které nabízí vždy něco navíc. Po celou dobu cvičení se o Vás stará naše kvalifikovaná trenérka. Cvičení u nás je pro každou ženu v každém věku, váha ani věk nejsou omezením. V našem dámském fitness klubu jsou vítány i ženy které nikdy ve fitness nebyly, se vším poradíme, ukážeme a vysvětlíme. Individuální přístup ke každé naší člence je samozřejmostí. Najdete u nás posilovací stroje, které jsou určené výhradně pro ženy, profi kardio zónu s televizí, špičkový velký profi sál se spoustou skvělých skupinových lekcí jako Latino dance s Manuelem , SM systém (individuálně i ve skupinové lekci), Kangoo jumps, Jóga, TRX, Tabata, Vedené kruhové tréninky, Cvičení s gumičkami, Silový tréning, Pilates, Fly jóga, Strečink. Tyto všechny vedou špičkoví lektoři a jsou pro každou členku ZDARMA!! Najdete nás také na Facebooku https://www.facebook.com/contoursfm. a také na našich stránkách Contours Frýdek - Místek a Třinec (contours-fitnessprozeny.cz)

Maminky s dětmi uvítají hlídaný dětský koutek.
Nechte se hýčkat v příjemném relaxačním prostředí. Objevte kouzlo detoxikačních, anticelulitídních a zeštíhlujících bodywraps zábalů. Po cvičení se u nás můžete opálit v solárním studiu, zajít si na pedikúru, manikúru, nebo Slimline kapsli. 

Naším klientům poskytujeme služby na profesionální úrovni za rozumné ceny. Jsme největší  komplex s tímto zaměřením na jednom místě ve Frýdku - Místku.

Těší se na Vás tým Contours Proměna Frýdek - Místek.