Ze všech činností nejvíce vyčerpá nečinnost.
775 349 269

Otevírací doba

Kruhový trénink pro ženy

Vítáme Vás na stránkách Contours clubu Frýdek - Místek. Jsme jediným opravdovým dámským clubem ve Frýdku - Místku a širokém okolí, které nabízí vždy něco navíc. Individuální přístup ke každé naší člence, stroje určené výhradně pro ženy, VacuElite, kardio zóna s televizí, špičkový nový velký profi sál pro spoustu skvělých skupinových lekcí jako TRX, FitBox, CrossFitbox,Kangoo jupms, Jumping, JOGA. Tyto všechny vedou špičkoví lektoři a jsou ZDARMA!! Najdete nás také na FaceBooku https://www.facebook.com/contoursfm.

Maminky s dětmi uvítají hlídaný dětský koutek.Nechte se hýčkat v příjemném relaxačním prostředí, kadeřnických a kosmetických služeb. Objevte kouzlo detoxikačních, anticelulitídních a zeštíhlujících bodywraps zábalů. Vyzkoušejte nejvýkonnější solární studio a vychutnejte si Italskou kávu Lavazza v naši kavárně. Zacvičit a uvolnit se můžete ve fitness Clubu pro ženy Contours.

Naším klientům poskytujeme služby na profesionální úrovni za rozumné ceny. Jsme největší  komplex s tímto zaměřením na jednom místě ve Frýdku - Místku. Máme solární studio s novými trubicemi kde se nachází 3 profi turbo stroje, dva ležící a jedno na stání. Po cvičení se můžete nechat ostříhat ve vlasovém studiu, zajít na pedikuru, manikuru, masáže, vibrosaunu, Contours tělové zábaly.  Je u nás i kosmetický salon Nikol. Máme také dámskou módu Proměna fashion s kolekcí pro volný čas i sport.

Těší se na Vás tým Contours Proměna Frýdek - Místek.