Historie

Historie

Contours vznikl v USA v Kentucky, kde ho založil Daren Carter. Nápad přišel od jeho maminky. Daren vlastnil klasickou posilovnu pro muže i ženy. Jeho maminka, postupně i s kamarádkami, chodila cvičit brzo ráno před otevírací dobou, aby se vyhnula mužskému osazenstvu klubu. A tak vznikl nápad otevřít fitness klub pouze pro ženy a také zaměřený na cíle a potřeby žen. Po 9 letech úspěšného fungování Daren založil masterfranchisu a začal tento koncept úspěšně šířit do celého světa.

Současnost

Dnes je Contours Fitness Club úspěšně provozován v České republice (10 poboček), Singapuru (9 poboček), Brazílii (4 pobočky) a JAR (1 pobočka).

Contours Fitness Club v ČR

V České republice se první pobočka Contours otevřela v roce 2008 v Praze. Nyní jsou v hlavním městě čtyři pobočky a dalších 12 clubů v dalších městech ČR. Nejhustší síť clubů je na severní Moravě.

Budoucnost

Aktuálně směřujeme vývoj služeb v Contours ještě více k posílení zdraví, imunity, správného držení těla a pohybových stereotypů. To vše při zachování individuálních možností v cílení cvičení. Také připravujeme další rozšíření stávající sítě poboček Contours.

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě  minimálně 990 Kč zcela ZDARMA (vyplnění dotazníku, stanovení cíle, ukázka cviků atd.). U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Cvičení je opravdu efektivní – ověřeno členkami již od roku 2008.

7 dní členství zdarma

Objednejte se na 7 dní členství ZDARMA včetně trenérky

Váš email nikomu sdělovat nebudeme.
Zašleme Vám upomínku den před rezervací.
Uveďte prosím jakékoliv omezení, zdravotní problémy, zda chcete přijít s kamarádkou apod.