Jarní novinky v Contours

Připravily jsme si pro vás novinky, které vás jistě potěší, jako sluníčko, které přichází s jarem.

Contours Fitness Cluby Praha se opět posouvají o úroveň výš, stejně tak jako trendy v neustále se měnícím oboru fitness a péče o zdraví.

Hlavní novinkou v našich pražských pobočkách jsou nové FUNKČNÍ ZÓNY, které najdete na pobočkách Národní, Anděl i Florenc.

Tyto funkční zóny slouží k tzv. Funkčnímu tréninku, na který jsou naše trenérky zároveň dobře vyškolené. Nemusíte se bát nového nářadí, činek, nebo kettlebellů. Tyto pomůcky jsou velkými pomocníky při cvičení a naopak vám pomohou si uvědomit, jak vaše tělo funguje. Základní a nejdůležitější princip funkčního tréninku je ten, že pohyby vycházejí z každodenního pohybu, tedy je to ideální prevencí proti zranění. Velkým benefitem je zapojení celého těla, a proto je skvělý v kombinaci s naším opravdu efektivním kruhovým tréninkem Contours.

V Praze je naší vlajkovou lodí pobočka Národní na Národní třídě v pasáži METRO, která je zároveň největší a nabízí mnoho benefitů pro naše členky. Těšit se s příchodem jara můžete na nový vzhled této pobočky. Těšte se na nové podlahy, koberce, doplňkové služby a vybavení. Věříme, že se vám nový vzhled pobočky bude líbit a zpříjemní vám tak cvičení u nás v Contours.

V rámci doplňkových služeb pro naši krásu a harmonii, jsme velmi hrdí na spolupráci s Anetou Stujovou, která se specializuje na Maderoterapii – anticelulitidový a detoxikační restart pro vaše tělo. Tato terapie okamžitě stimuluje váš lymfatický systém. Rovnoměrnými a rytmickými tahy v jednom směru k lymfatickým uzlinám aktivuje metabolismus a tělo začne přirozeně vylučovat přebytečnou tekutinu a toxiny. Přijďte tuto novinky vyzkoušet. Překvapení z výsledku vás ohromí! Dalšími doplňkovými službami je konzultace se zkušenou nutriční terapeutkou – Mirkou Hylenovou, která vám pomůže sestavit váš jídelníček přímo na míru a dále úžasnou Revitalizační masáž Contours od Katky Mášové. Doplňkové služby jsou pro naše členky zvýhodněné, mohou je však navštívit i nečlenky.

Rezervujte si své místo pro konzultaci či masáže přímo ZDE.

Po cvičení či masáži můžete využít pohodlí nových křesel, vypít si skvělou kávu, nebo si nechat namíchat lahodný proteinový nápoj – shake od ProteinCo. a to v báječných příchutích, které si naše členky přímo zamilovaly.

Přejeme vám krásné jarní dny a těšíme se na návštěvu!

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.