Nejčastější otázky

Ano. Opravdu můžete v Contours cvičit celý týden zdarma, absolutně bez závazků. Na konci týdne se sama rozhodnete, zda chcete s cvičením pokračovat a zaplatit si dlouhodobější členství.
Ceny jsou různé podle délky období a pobočky. Přesné ceny najdete u každé pobočky zvlášť.

Na věku naprosto nezáleží. Cvičí u nás jak 18-ti leté dívky, tak ženy, které stojí na prahu sedmdesátky. A všechny si cvičení užívají.

Se zdravotním stavem je to komplikovanější. Záleží na tom, jaké máte zdravotní problémy. O vašich zdravotních omezeních se pobavíme na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste mohla bezpečně cvičit.

Nemusíte. Po celou dobu cvičení se vám věnuje trenérka. Ta vám ukáže, jak jednotlivé stroje fungují a jak na nich máte správně cvičit. Tady ale její práce nekončí. Kontroluje vás i v průběhu tréninku, zda neděláte chyby.

Máme mnoho členek, které se setkaly s posilováním poprvé až v Contours.

Na nastartování metabolismu stačí již 30 minutový trénink. Pokud máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle. Jediným limitem je otevírací doba pobočky.

Pokud je pobočka otevřena, můžete přijít kdykoli a cvičit jak dlouho chcete.

Nemusíte. Konkrétní čas si volíte jen na úvodní hodinu. A to proto, aby se vám mohla trenérka 100% věnovat a vysvětlit vám všechno potřebné. Pak už se na další hodiny objednávat nemusíte. Prostě přijdete, kdy chcete.

Ano můžete. Všeobecné podmínky členství Contours a podmínky přerušení naleznete ZDE

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě  minimálně 990 Kč zcela ZDARMA (vyplnění dotazníku, stanovení cíle, ukázka cviků atd.). U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Cvičení je opravdu efektivní – ověřeno členkami již od roku 2008.

7 dní členství zdarma

Objednejte se na 7 dní členství ZDARMA včetně trenérky

Váš email nikomu sdělovat nebudeme.
Zašleme Vám upomínku den před rezervací.
Uveďte prosím jakékoliv omezení, zdravotní problémy, zda chcete přijít s kamarádkou apod.