Úspěchy a pokroky našich členek – paní Suchá

  • Věk 41 let
  • Proměna Před: 130 kg / Po: 117 kg / Změna: - 13 kg

Můj boj s nadváhou

Na začátku letošního roku jsem se odhodlala po dlouhé době vlézt na váhu. Ručička se zastavila na neuvěřitelných 130 kilogramech a to je při mé výšce 163 cm opravdu hodně. Často jsem musela řešit problémy s tím, že nemám co na sebe. Po zdravotní stránce jsem se také necítila nejlépe… neustále mě otékaly nohy a při sebemenší zátěži jsem se dost zadýchala. Moje dcera mi často opakovala ‚Mami, dělej se sebou něco“, a tak jsem se do toho pustila J.

Dala jsem si před sebe několik cílů:

  1. Zhubnout do konce roku 30 kg.
  2. Navštívit odborného lékaře který mi připraví správný jídelníček vzhledem k mému věku a zdravotnímu stavu.
  3. Začít pravidelně cvičit.

Po návštěvě lékaře už vím jak, co a kde jíst … a musím říct , že to opravdu funguje. Mám naordinované malé porce po 3 hodinách a necítím žádný hlad.

Shodou okolností jsem navíc objevila ve schránce letáček do posilovny CONTOURS, který není daleko od mého bydliště a protože je jen pro ženy, věděla jsem, že je to pro mě to pravé Když se ke mně připojila i kolegyně z práce, byla jsem moc ráda protože ve dvou se to vždycky lépe táhne.

Po první návštěvě fitka jsem byla nadšená. Cvičební plán mě vyhovoval trenérky byly velmi sympatické a ochotné pomoci a poradit. Dokud jsme se nenaučily správně dýchat a používat stroje, tak nám nic neodpustily. Dnes už však vím, jak správně jednotlivé stroje používat a také proto bych se s vámi chtěla podělit, jakých úspěchů jsem díky nim dosáhlaJ

Cítím se skvěle, na začátku jsem na stroji „šlapkách“ byla za dvě minuty úplně vyřízená a dnes zvládám 8-10 minut s naprostým přehledem. Po odchodu z fitka jsem vždy příjemně unavená.
A podívejte se samy…myslím si, že centimetry mluví samy za sebe.

Začátek Nyní
Paže 41 36
Hrudník 139/124 132/118
Pas 126 121
Boky 141 132
Stehna 72 63

 

Svoji váhu jsem navíc snížila za 2 měsíce co navštěvuji CONTOURS již o 13 kg, ale to určitě není definitivní číslo …

Opravdu se cítím čím dál tím lépe a moje zdraví se každým dnem zlepšuje. Nohy mi už neotékají a při větší námaze nefuním. Cvičením si dobíjím baterky a všem to mohu jen doporučit Navíc, které ženě neudělá radost když ji někdo pochválí, že vypadá dobře a to diky cvičení budete, protože to bude vidět nejen na postavě, ale i na vaší náladě.

Jarka – pilná návštěvnice fitka

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.