Úspěchy a pokroky našich členek – paní Sovadinová

  • Věk 39 let
  • Proměna Před: 101.6 kg / Po: 89.3 kg / Změna: - 12,3 kg

Nikdy jsem nebyla zrovna štíhlá. Celý můj život byl o dietách. Po dětech a s novou prací jsem postupně nabírala a nabírala kila navíc. Samozřejmě jsem byla nespokojená sama se sebou, ale nic jsem neudělala proto, aby to bylo lepší. Ve svých 39 letech se mi pak podařilo díky dietám shodit 25 kg. Cítila jsem se skvěle, pohled do zrcadla mi už nevadil. Jenže během následujících 6 let se vrátilo všechno zase tam, kde bylo i s 25 kg navíc. Věděla jsem, kde je problém – přestala jsem se o sebe starat, dlouhodobě špatná životospráva a žádný pohyb. Sama jsem s tím ale nedokázala nic udělat.

Při jedné návštěvě kosmetického salonu mi kosmetička řekla o akci Proměna ve zlínském Contours fitness studiu. Nevěděla jsem o Contours nic, věděla jsem jen, že tohle může být moje šance, jak začít a konečně něco změnit. Byla jsem šťastná, když mi z Contours sdělili, že jsem mezi několika zájemkyněmi byla vybrána také já. Moje díky patří trenérce, která mě dokázala nakopnout k lepším a lepším výkonům, poradila, povzbudila, držela nade mnou pevnou ruku. Dovedla mě po 3 měsících až sem, ale tady moje cesta nekončí. Právě naopak tímto moje nová cesta začíná. Díky VIP stravovacímu programu jsem se naučila správně jíst a nastartovala znovu správně svůj metabolismus.

Dnes vím, že o dietách to není. Jím vše pravidelně v malých dávkách a i když občas zhřeším nebo nemám tolik pohybu jako např. na dovolené, moje váha zůstává stejná. Když porovnám hubnutí ve svých 39-ti letech, kdy jsem shodila 25 kg a dnes, kdy mám dole 12 kg, musím říct, že je to nesrovnatelné. I když jsem tehdy shodila mnohem víc kilogramů, nebyla jsem vůbec zpevněná a nebyla jsem tak vitální. Teď se cítím výborně a fit. A co teprve za dalšího půl roku!:-)

Těší mě ohlasy příbuzných, kamarádek a známých, kteří mě dlouho neviděli, když říkají jak mi to sluší, že vypadám výborně. Radím jim, ať to udělají jako já a jdou cvičit do Contours. Všem bych chtěla říct, že je to velmi jednoduchý recept: „Nedržte žádné diety, jezte pravidelně v malých dávkách a cvičte.“ Věřte mi, vím, o čem mluvím.

na začátku po 3 měsících
Hmotnost 101,6 kg 89,3 kg
Ruce 41,2 cm 38,5 cm
Hrudník 117 cm 106,5 cm
Pas 115 cm 108,5 cm
Boky 130 cm 120 cm
Stehna 74,5 cm 70 cm
Lýtka 43,5 cm 42 cm
BMI 34,3 30,2
Tuky % 43,3% 38,9%
Tuky kg 43,9 kg 34,7 kg
Svaly kg 32 kg 30,1 kg

Cvičení v Contours vřele doporučuji, protože toto cvičení je opravdu pro každého v jakémkoliv věku, jen se nesmíte bát příjít to také zkusit.

Marie Sovadinová

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.