Lenka B. – Potřebuji do svatby zhubnout!

  • Věk 29 let
  • Proměna Před: 127 kg / Po: 85 kg / Změna: - 47 kg

Dámy! Víte, co je nejtěžší na svatbě? Ne, nejde o výběr květin, nebo nalezení dokonalého místa na oslavu. Je to ten moment, kdy zjistíte, že vaše vysněné svatební šaty jsou o pár velikostí menší a ženich by vás rád viděl v tom nejlepším světle a také chcete mít báječné fotky z tohoto jedinečného dne. A co teď?

Podívejme se na příběh Lenky, ta se ocitla přesně v této situaci. Byla už zoufalá a rozhodla se, že potřebuje změnit svůj životní styl. Ale kde začít? Co když se nebudete cítit pohodlně v posilovně mezi všemi těmi vyrýsovanými těly? Co když se budete stydět za svou postavu?

Lenka říká „Našla jsem místo, kde jsem se cítila jako doma – v Contours Fitness Clubu pro ženy, kde jsem našla nejen podporu a motivaci, ale také porozumění. Nešlo jen o cvičení, ale také o celkovou změnu mých stravovacích návyků. Začala jsem pravidelně chodit cvičit a i s pomocí výživové poradkyně, kterou mi v  Contours doporučily, jsem si dokázala vytvořit nový a chutný jídelníček.“

Lenka zhubla ze 128 kg na 80 kg a pokračuje dále. Mimochodem, svatba dopadla skvěle a k jejímu novému životními stylu se připojil i novomanžel:-).

Vaše úspěchy, jsou naší motivací pokračovat dále v naší misi – Pomáhat ženám bez rozdílu věku a kondice za jejich splněnými sny!

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.