Úspěchy a pokroky našich členek – paní Slováková

  • Proměna Před: 85 kg / Po: 76.7 kg / Změna: - 8,3 kg

Od poloviny března jsem členkou Contours klubu. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli vůbec nějaký fitness zvládnu, protože jsem se hodně dlouho necvičila, zlenivěla a vůbec se mi do toho nechtělo. Ale zvítězila zvědovost a také ta skutečnost, že se jedná o dámské fitko.

Když jsem konečně sebrala odvahu a vstoupila, zjistila jsem, že sem nechodí jen krásné mladé slečny, které chtějí být ještě krásnější. To, že členky jsou ze všech věkových a hlavně váhových kategorií, je jedním z prvních pozitiv, které jsem zaznamenala. Takže mindráky šly stranou a nastoupil pot a dřina.

Díky trenérkám Katce a Radce jsem si našla svou cestu, kterou jsem začala pomalu zdolávat svou lenost a kila. Chodím v době, kdy mají tyto dvě trenérky většinou službu a musím je velice pochválit. Jejich přátelský a vstřícný přístup k členkám klubu vytváří příjemnou atmosféru, ve které se já, a jak mohu pozorovat, i většina přítomných cítí dobře. Ono opravdu plati, že s úsměvem jde všechno líp. A když se budeme brát smrtelně vážně, tak to s námi bude vážné, což u snahy vydapat lím platí dvojnásob.

U mne se výsledky dostavily, po mnoha letech jsem si mohla na dovolené vzít na sebe dvojdílné plavky. Není to sice ještě tak, jak bych si to představovala, ale pracuji na tom. Už jenom ta skutečnost, že jsem v Coutours vytrvala, svědčí o tom, že se mi tam líbí. A za toto svoje nadšení chci všem děvčatům – trenérkám – moc poděkovat. Přeji mnoho spokojených a dobře naladěných klientek.

Datum 18.3.2009 7.7.2009
Hmotnost 85 kg 76,7 kg
Ruce 34 cm 30,5 cm
Hrudník 119 cm 107 cm
Pas 98 cm 86 cm
Boky 109 cm 198 cm
Stehna 57 cm 52 cm
Lýtka 40 cm 39 cm
BMI 31,2 27,92
Velikost 42/44 42

Eva Slováková

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.