Úspěchy a pokroky našich členek – paní Šoltészová

  • Proměna Před: 71.5 kg / Po: 67.1 kg / Změna: - 4,4 kg

Jednoho dne jsem přišla z práce domů a našla nějaký letáček ve schránce. Nejdříve jsem to nebrala nějak vážně, leták jsem odložila jako dalších deset letáků z nějakých obchodů. Večer u televize jsem si na ten letáček vzpomněla, položila jsem si ho před sebe a čtu vše, co mi cvičení v Contours nabízí. Přišlo mi to celkem výhodné, protože řekněte, kde Vám nabídnou týden zdarma pod dohledem trenéra? Já tedy nevím, s tímto jsem se ještě opravdu nesetkala, tak jsem si řekla, že jsem dlouho nic nedělala a že to zkusím.

31.10.2008 jsem poprvé přišla do Contours na první zaučovací hodinu. Když jsem odcházela, měla jsem hodně dobrý pocit z toho, že jsem se sebou zase po dlouhé době něco udělala, bylo mi opravdu příjemně. Tak jsem cvičení zopakovala a přišla na další hodinu. Po zkušebním týdnu mě cvičení v Countours natolik zaujalo, že jsem si hned zakoupila členství. Říkala jsem si, zkusím to tedy na ty 3 měsíce a uvidíme.

Začala jsem chodit intenzivně, a po nějaké době se má kila začala znenadání vytrácet a začala jsem se cítit lépe, což bylo naprosto úžasné, protože jsem vážně nevěřila, že já mohu něco takového dokázat. 3 měsíce utekly jako voda a já si koupila další 3 měsíční členství a moc mi to vyhovuje. Tady se můžete sami přesvědčit:

na začátku po 3 měsících
Hmotnost 71,5 kg 67,1 kg
Ruce 31 cm 31 cm
Hrudník 89 cm 85 cm
Pas 76 cm 72 cm
Boky 107 cm 100 cm
Stehna 62 cm 59 cm
Lýtka 44 cm 43,5 cm
BMI 26 24,5

Cvičení v Contours vřele doporučuji, protože toto cvičení je opravdu pro každého v jakémkoliv věku, jen se nesmíte bát příjít to také zkusit.

Eva Šoltészová

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.