Proč zkusit cvičení v Contours?

Proč právě Contours

Nejčastější otázky a odpovědi

Ano. Opravdu můžete v Contours cvičit celý týden zdarma, absolutně bez závazků. Sama se rozhodnete, zda chcete s cvičením pokračovat a zaplatit si dlouhodobější členství.

Ceny jsou různé podle délky období a pobočky, zároveň každá členka může automaticky využívat věrnostní program, tedy s dalším prodloužením cvičíte ještě výhodněji! Dále máme výhodné ceny pro členky jak na doplňkové služby (např. masáže, nutriční terapii), tak různé slevy od našich partnerů.

Přesné ceny členství naleznete u každé pobočky zvlášť.

Na věku naprosto nezáleží. Cvičí u nás dívky již od 14let, tak ženy, které stojí na prahu sedmdesátky. A všechny si cvičení užívají.

O vašich zdravotních omezeních se pobavíme na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste mohla bezpečně cvičit.

Nemusíte. Trenérka vám ukáže, jak jednotlivé stroje fungují a jak na nich máte správně cvičit. Tady ale její práce nekončí, kdykoliv si nebudete jistá, zeptejte se! Vhodné je také cvičení na strojích kombinovat s funkčními cviky a ty vhodné právě pro vás, vám také trenérka představí. 

Máme mnoho členek, které se setkaly s posilováním poprvé až v Contours a náš jedinečný systém si oblíbily.

Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle. Jediným limitem je otevírací doba pobočky.

Pokud je pobočka otevřena, můžete přijít kdykoli a cvičit jak dlouho chcete.

Nemusíte. Konkrétní čas si volíte jen na úvodní hodinu. A to proto, aby se vám mohla trenérka 100% věnovat a vysvětlit vám všechno potřebné. Pak už se na další hodiny objednávat nemusíte. Prostě přijdete, kdy chcete.

Ano můžete. Všeobecné podmínky členství Contours a možností přerušování naleznete ZDE.

Získejte 7 dní cvičení v Contours Fitness Clubu ZDARMA

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Ověřeno desítkami tisíc žen již od roku 2008. 

Pomáháme ženám k většímu sebevědomí!

Contours

Mám zájem o cvičení v Contours

Kontaktujte přímo svou pobočku, nebo nám napište pomocí tohoto formuláře.