Proč zkusit cvičení v Contours?

Proč právě Contours

dsc_0425a

Nejčastější otázky a odpovědi

Ano. Opravdu můžete v Contours cvičit celý týden zdarma, absolutně bez závazků. Sama se rozhodnete, zda chcete s cvičením pokračovat a zaplatit si dlouhodobější členství.

Ceny jsou různé podle délky období a pobočky. Přesné ceny najdete u každé pobočky zvlášť.

Na věku naprosto nezáleží. Cvičí u nás jak 18-ti leté dívky, tak ženy, které stojí na prahu sedmdesátky. A všechny si cvičení užívají.

Se zdravotním stavem je to komplikovanější. Záleží na tom, jaké máte zdravotní problémy. O vašich zdravotních omezeních se pobavíme na úvodní hodině a sestavíme Vám cvičební plán na míru tak, abyste mohla bezpečně cvičit.

Nemusíte. Po celou dobu cvičení se Vám věnuje trenérka. Ta vám ukáže, jak jednotlivé stroje fungují a jak na nich máte správně cvičit. Tady ale její práce nekončí. Kontroluje Vás i v průběhu tréninku, zda neděláte chyby.

Máme mnoho členek, které se setkaly s posilováním poprvé až v Contours.

Na nastartování metabolismu stačí již 30 minutový trénink. Pokud máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle. Jediným limitem je otevírací doba pobočky.

Pokud je pobočka otevřena, můžete přijít kdykoli a cvičit jak dlouho chcete.

Nemusíte. Konkrétní čas si volíte jen na úvodní hodinu. A to proto, aby se Vám mohla trenérka 100% věnovat a vysvětlit Vám všechno potřebné. Pak už se na další hodiny objednávat nemusíte. Prostě přijdete, kdy chcete.

Ano můžete. Všeobecné podmínky členství Contours a možností přerušování naleznete ZDE.

Contours

Mám zájem o cvičení v Contours

Kontaktujte přímo svou pobočku, nebo nám napište pomocí tohoto formuláře.