Proč cvičit v Contours Fitness Clubech pro ženy


Usilovně se snažíte zhubnout nebo se dostat do formy, ale všechny fitness centra kolem vás jsou plné svalnatých mužů, kteří vám nedávají dostatek prostoru nebo respektu. Cítíte se nepohodlně, nejste ve své kůži a místo toho, abyste se cítila dobře, máte pocit, že jste na nesprávném místě.

To vede k pocitu nejistoty i snížení vaší motivace. Protože jak můžete dosáhnout svých cílů, když se cítíte tak nesvá i nesvobodná? Jak můžete získat výsledky, když vás nikdo nepodporuje nebo vás nenechává dělat věci svým vlastním tempem?

Contours – časově efektivní fitness koncept pro ženy


Ale představte si, že byste mohla vstoupit do fitness centra, kde jsou všechny ženy stejně odhodlané jako vy. Kde můžete trénovat vlastním tempem, bez strachu z posměchu nebo nepohodlí. Contours Fitness Club pro ženy je takové místo. Toto je totiž fitness club jen pro ženy, kde se budete cítit vítané, podporované a inspirované dosáhnout svých vysněných cílů – ať už je to touha shodit pár kil, získat zpět své křivky, zpevnit se či získat kondici nebo vyčistit si hlavu po celodenním kolotoči povinností. A jelikož víme, že ženy mají málo času na sebe, tak cvičení v Contours může trvat pouze 30 minut, kdy procvičíte efektivně všechny svalové partie.

Jedinečný přístup ke cvičení pro vaše skutečné změn
y


Pomáháme ženám bez rozdílu věku a kondice, díky profesionálním trenérkám, které jsou speciálně vyškolené v konceptu Contours, naše členky dosahují skvělých výsledků. Mnohé z nich se cítí lépe, zdravěji a sebevědoměji, než kdy předtím. Naše trenérky s vámi sestaví individuální cvičící plán dle vašich potřeb a samozřejmě s ohledem na aktuální zdravotní stav i kondici. Výsledky pak mluví samy za sebe.

Otevřte dveře do světa všech členských výhod


Členství v našem Fitness Clubu pro ženy zahrnuje nejen přístup do fitness centra kdykoliv v otevíracích hodinách, ale také podporu trenérky, individuální tréninkový plán a jídelníček SLIM & FIT. Nabízíme také věrnostní program a speciální benefity pro naše členky. A to vše za cenu, která je více než přijatelná.

Přidejte se k nám ještě dnes

Nečekejte na to, co by mohlo být a co byste tedy měla udělat dál? Přidejte se k nám ještě dnes a začněte svou cestu k spokojenějšímu a zdravějšímu já. Přijďte do našeho Fitness Clubu pro ženy a objevte sílu, kterou máte uvnitř. Vyzkoušejte Týden cvičení zdarma s trenérkou, nebo si rovnou vyberte si svou pobočku a členství ZDE.

Těšíme se na vás!

Vaše Contours

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.