Proč si nechat sestavit individuální cvičící plán

Potřebuje se dostat do formy a cítit se lépe, nebo dokonce skvěle? Poradíme vám, jak se dostat do kondice, upravit váhu a změnit své návyky.

V Contours Fitness Clubech našim členkám nabízíme řadu benefitů včetně věrnostního programu. Individuální cvičící plán je jedním z nejžádanějších a má to své důvody. Rádi vám nyní vysvětlíme, proč je vhodné zainvestovat do individuálního plánu a nechat si jej vytvořit na míru.

Každá žena přichází do fitness clubu s jiným cílem a ne všechny ženy chodí cvičit proto, aby zhubly a viděly na váže o 5 – 10 kg méně. Řada žen řeší opačný problém. Věříte, že téměř polovina žen necvičí s cílem zhubnout, ale chtějí si zlepšit fyzickou kondici, prevenci a také chtějí svoji postavu zpevnit? Nabrat svalovou hmotu, která nám zrychlí metabolizmus a zajištuje další důležité procesy v těle není vůbec jednoduché, stejně tak jako zhubnout přirozeně a váhu si dlouhodobě udržet. A to bez nežádoucího jo-jo efektu.

Individuální plán zahrnuje nejenom stanovení cílů, ale také jasný postup, jak jich dosáhnout.

Trenérky v Contours Fitness Clubech jsou vzdělané v oboru fitness a výživy, proto vám velice rády poradí a společně nastaví váš individuální fitness plán.

Nemusíte se ničeho obávat, během první konzultace vyplníte úvodní dotazník, kde trenérka zjistí základní informace o vás a vaši rodinnou anamnézu. Dále vás trenérka změří na speciální váze Tanita, která nám ukáže naměřené hodnoty. Na základě těchto hodnot, trenérka stanoví společně s vámi cíl a vytvoří individuální tréninkový plán na míru.

Radíme si stanovit takový cíl, který vás bude motivovat, ale nebude vás zatěžovat a stresovat. Stanovení příliš striktních pravidel má za následek velice rychlé selhání i demotivaci. Naše trenérky vám se vším pomohou a jsou vám plně k dispozici, ostatně za dlouhou dobu naší praxe máme bohaté zkušenosti s velkým množstvím žen.

V tréninkovém plánu se zaměříme na pravidelný cvičební režim, správné provedení cviků a dodržování základních výživových hodnot, abychom tělu dodaly vše potřebné.

Pokud stále váháte, zda začít cvičit a podpořit tak své zdraví i kondici, tak vyzkoušejte ochutnávku našeho členství – Týden zdarma.

Těšíme se na vás!

Vaše Contours

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.