To, co způsobuje stárnutí, není věk, ale opuštění ideálů.

V čem se Contours liší od konkurence?Contours se oproti přímé konkurenci v dámském fitness ve třiceti minutách odlišuje zejména tímto :

  • Česká centrála Contours provozuje 4 vlastní kluby, konkurenční společnost neprovozuje klub žádný. Z toho zákonitě plyne detailní znalost  provozu i trvalá přirozená potřeba vylepšovat koncept, marketingové strategie a nutnost přicházet s novinkami.
  • Contours „funguje“ na skutečných posilovacích strojích (navíc designovaných na ženské tělo) a ne na levných hydraulických, které používá konkurence. Hydraulické posilovací stroje se jinde nepoužívají (ani sportovci, ani velkými fitness kluby). A to ze dvou důvodů. Ten prozaičtější je, že u hydraulických strojů nejde prakticky přidávat zátěže a tudíž cvičící (Vaše budoucí členky) velmi rychle přestávají mít výsledky. A o výsledcích (zda zhubnou a vytvarují tělo) je spokojenost členek. Druhým důvodem je nepřirozenost zpětného pohybu u hydraulických strojů. Opět se odráží na výsledcích cvičících a hlavně na klíčovém faktoru Vašeho podnikatelského úspěchu – prodlužování členství Vašich potenciálních členek. Stálé členky jsou pro prosperitu klubu základ!
  • Contours vypadá obdobně jako přímá konkurence, ale stojí na jiném obchodním modelu. Více Vám ovšem prozradíme až na osobní schůzce :-).

Důsledek těchto rozdílů je tento: Contours kluby mají 90% úspěšnost (životnost) a konkurenční dámské kluby mají úspěšnost (životnost) 50%.

Nové podnikání je velký krok, do kterého budete investovat hodně času. Zejména ve službách je z dlouhodobého hlediska důležitá kvalita služeb pro klientky. Klientky si totiž pečlivě vybírají a sdílejí své zkušenosti s kamarádkami a známými...

Napište si o bližší informace na tomas@contours.cz nebo volejte tel. 775560560.
Kompletní informace o možnostech provozování vlastního fitness Contours si můžete vyžádat také pomocí tohoto formuláře.