Kruhový trénink Contours - speciálně pro ženy

Kruhový trénink Contours je systém cvičení, kdy se v pravidelných intervalech přechází z jednoho cviku na druhý, zpravidla bez přestávky mezi nimi. Lze ho aplikovat na cvičení jak aerobní, tak silové, či jejich kombinaci. Oblíbená je právě kombinace aerobních a silových cviků a tedy funkčního cvičení, jako u nás v Contours.

Contours je franchisový koncept jedinečného přístupu k podpoře zdraví a fyzické kondice nejen v ČR, ale i dalších zemí. Česká republika je jednou z nejúspěšnějších zemí v množství poboček i celkové době působení na trhu a starání se o proměny žen – jsme tu pro vás už od roku 2008. I přesto vás možná zajímá více detailů, proč zkusit právě Contours.

Výhodou kruhového tréninku je především jeho efektivita na zlepšování kondice, která je vyšší než u běžného typu cvičení. Ženy také velmi oceňují, že je cvičení zábavné díky tomu, že se necvičí stále jeden cvik dokola, ale každý cvik je v podstatě jiný. Další výhodou tohoto systému je, že nečekáte na stroje, když jsou obsazené. Všichni se posouvají dál v kruhu, takže nikdy nečekáte na volné stanoviště. Díky trenérce a kruhovému tréninku nemusíte sama vymýšlet, co budete cvičit. Vše je dané tréninkovým plánem.

(Výsledky některých našich členek můžete najít zde.)

V našich clubech najdete 8 až 10 posilovacích strojů, každý na jinou svalovou partii a mezi nimi 8 až 10 stanovišť na individuální cviky, podle vašich cílů a potřeb. Tyto cviky vám navrhne trenérka, stejně tak vás je naučí a pravidelně je obmění. Na každém stanovišti se cvičí necelou minutu a po jejím uplynutí se přechází na další stanoviště a ihned se pokračuje v dalším cviku. Zpravidla se cvičí několik kol. Jedno kolo trvá cca 15 minut. Klientky v Contours nejčastěji cvičí dvě až tři kola. Trenérka dohlíží na klientky, aby vždy cvičily správně. Trenérka je v ceně všech členství v Contours.

Pokud si nejste jistá, jestli je kruhový trénink to pravé pro vás, pak si můžete vyzkoušet zcela nezávazně hned celý týden cvičení zdarma v některém z našich klubů.

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě  minimálně 990 Kč zcela ZDARMA (vyplnění dotazníku, stanovení cíle, ukázka cviků atd.). U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Cvičení je opravdu efektivní – ověřeno členkami již od roku 2008.

7 dní členství zdarma

Objednejte se na 7 dní členství ZDARMA včetně trenérky

Váš email nikomu sdělovat nebudeme.
Zašleme Vám upomínku den před rezervací.
Uveďte prosím jakékoliv omezení, zdravotní problémy, zda chcete přijít s kamarádkou apod.