Trenérka Fitness pro pražské pobočky

  • Lokalita Praha
  • Pracovní poměr Hlavní i vedlejší

Přidejte se k nám do TÝMU v pražských Contours Fitness Clubech!

Otevíráme nové příležitosti a ŠANCI PRO VÁS.

Jste to Vy?

– baví Vás motivovat a inspirovat ženy ke cvičení
– máte odpovídající certifikaci a ráda se vzděláváte v oboru fitness
– jste kreativní a sdílíte své nápady pro další zlepšení služeb
– nebojíte se výzev

OZVĚTE SE NÁM!

Rádi Vás zaškolíme a provedeme naším systémem.

Náplň práce

Kompletní péče o klientky Contours Fitness Clubu, motivace a pomáhání klientkám se cvičením a dosahováním jejich cílů.

Požadujeme

Ukončené SŠ vzdělání maturitou, vztah a zkušenosti ve fitness plus odpovídající certifikace, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a vstřícné jednání.

Nabízíme

Velmi zajímavou práci v prostředí největší sítě dámských fitness center v ČR, odpovídající finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu, pravidelná školení. Spolu s námi jste vidět také Vy!

Své CV pošlete na: tereza.kompankova@contours.cz

Brzy se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás!

Contours Fitness Club – pomáháme ženám k většímu sebevědomí!

#contoursfitnesszeny

Sdílejte pracovní pozici s přáteli

Kontaktní formulář

Zaujala vás tato nabídka

Napište nám a my vás budeme v nejbližší době kontaktovat.