Znáte NUPO?

NUPO se stalo naším partnerem v akci Léto s Contours, kdy prvních 20 členek získává ochutnávku NUPO diety včetně šejkru v hodnotě 990 Kč. Zároveň členky mohou zakoupit produkty ve vybraných Contours pobočkách. 

Nyní bychom vám rádi tuto přední dánskou dietu více představili a také důvody proč jsme ji pro vás vybrali.

Kvalitní dieta lahodné chuti

je první dietou svého druhu a také nejlépe zdokumentovanou nízkokalorickou dietou na světě. NUPO má na svém kontě více než 35 klinických studií, které prokazují, že se jedná o velmi efektivní, rychlou a hlavně bezpečnou metodu hubnutí. Jedná se o kompletní náhradu stravy, která je vyvážená a obsahuje vše, co vaše tělo potřebuje – minerály, vitamíny, proteiny, vlákninu i sacharidy. Výživově je tedy vydatná, má však velmi malé množství kalorií. 

NUPO má své kořeny v Dánsku a její úspěch spočívá kromě složení také v lahodné chuti. Je to jedna nejchutnějších diet a proto je také ve světě tak oblíbená. Především ženám chutná, vidí výsledky a dá se vhodně kombinovat s fitness a proto jsme si ji také vybrali, jako vhodný doplněk k našemu efektivnímu systému cvičení.

Skvělý doplněk ke cvičení

NUPO vám proto nově nabízíme například na pobočkách Contours Praha. Můžete ji ochutnat samostatně, nebo si ONE MEAL dietu přímo u nás objednat. 

V oblasti fitness NUPO nezaostává naopak nabízí velice chutné proteinové tyčinky, hotové drinky a úžasné dobroty ke kávě, kdy se nemusíte obávat a uspokojit chuť na sladké. NUPO totiž přichází s chutnými plněnými koláčky – Snack Bite, které jsou příjemně křupavé a navíc opravdu chutné. Tyto produkty jsou vhodné po cvičení nebo v momentu, kdy nestíháte hlavní jídlo.

NUPO v Contours

Veškeré produkty na našich pražských pobočkách jsme vybírali velice pečlivě. Každá trenérka měla možnost ochutnat produkty a následně jsme hlasovali o TOP produktech, která vám nyní přinášíme. Zastoupení v Čechách vedou dvě úžasné ženy, Šárka Lišková a Zuzana Sláčiková, které nám produkty osobně představily a proškolily naše trenérky. NUPO je kvalitní a ví o tom. Spolupracuje s řadou nutričních a výživových poradkyň, které jsou k dispozici a odpovídají na dotazy odbornějšího rázu.

NUPO produkty můžete ochutnat, nebo si je u nás rovnou i objednat a vyzvednout při další návštěvě clubu.

Vaše Contours