Úspěchy a pokroky našich členek – paní Drahoslava

  • Věk 38 let
  • Proměna Před: 113 kg / Po: 85 kg / Změna: - 28 kg

Drahoslava svou váhu nikdy neřešila. Pak se ale na první pohled zamilovala do kalhot, které v její velikosti nebyly. A bylo rozhodnuto. Do těch menších se rozhodla zhubnout.

Drahoslava je matkou tří dětí, se kterými je sama. Štíhlá nikdy nebyla, ale dokud měla čas na pohyb, tak to prý nějak šlo. „Moje váha byla vždy mezi 75 a 75 kilogramy a vždy jsem si ji díky pravidelnému cvičení držela. Když ale kila vynechám, kila jdou nahoru. A právě to se stalo před lety. Zalíbili se mi v obchodě kalhoty, o kterých jsem byla přesvědčena, že se do nich vejdu. Jenže stylový kousek jsem nasoukala jen ke stehnům. „V tu chvíli mi došlo, že jsem fakt tlustá.“ Druhý šok přišel když jsem doma stoupla na váhu, kde ručička ukázala 113 kilogramů. „Myslela jsem, že omdlím. To jsem fakt nečekala.“ Ještě ten večer jsem se rozhodla, že do vytoužených kalhot zhubne. „Našla jsem si fitness pro ženy Contours, kde cvičím s trenérkou Alenou Weissovou, a do konce loňského roku jsem zhubla 15kilo,“ říká pyšně. „Ještě dalších 10 kilo a kalhoty jsou moje,“ směje se paní Drahoslava.

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.