Drahoslava V. – Konečně se můžu pěkně oblékat!

  • Věk 42 let
  • Proměna Před: 113 kg / Po: 85 kg / Změna: - 28 kg

Drahoslava svou váhu nikdy neřešila. Pak se ale na první pohled zamilovala do krásných kalhot, které v její velikosti nebyly. A bylo rozhodnuto. Do těch menších se rozhodla zhubnout.

Drahoslava je matkou tří dětí, se kterými je sama. Štíhlá nikdy nebyla, ale dokud měla čas na pohyb, tak to prý nějak šlo. „Moje váha byla vždy mezi 75 a 80 kilogramy a vždy jsem si ji díky pravidelnému cvičení držela. Když ale cvičení vynechám, kila jdou nahoru. A právě to se stalo.“ Zalíbily se jí v obchodě kalhoty, o kterých byla přesvědčena, že se do nich vejde. Jenže stylový kousek nasoukala jen ke stehnům. „V tu chvíli mi došlo, že jsem fakt tlustá.“ Druhý šok přišel když doma stoupla na váhu, kde ručička ukázala 113 kilogramů. „Myslela jsem, že omdlím. To jsem fakt nečekala. Ještě ten večer jsem se rozhodla, že do vytoužených kalhot zhubnu. Našla jsem si fitness pro ženy Contours, kde cvičím pod dohledem trenérky a do pár měsíců jsem zhubla 28 kilo,“ říká pyšně.

V Contours vám pomůžeme nejen odložit kila, nosit oblečení, které se vám líbí, ale také získáte zpět sebevědomí a radost.

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.