Lucie S. – Chci shodit poporodní kila!

  • Věk 32 let
  • Proměna Před: 94 kg / Po: 72 kg / Změna: - 22 kg

S radostí sdílíme výběr textu z emailu od Lucie:

Už jako malá jsem si musela hlídat váhu. I když jsem nebyla hubená, kolem 80 Kg jsem si váhu držela. Během těhotenství jsem přibrala 9 Kg, které jsem však díky sportu shodila. Po druhé jsem však přibrala 12 Kg a ke sportu už jsem se nevrátila. Naopak, když byl malé rok, tak jsem nastoupila zpět do práce. Pracuji totiž jako zdravotní sestra a směnný provoz s sebou přináší také nepravidelné stravování…

Kila začala přibývat a já se necítila ve své kůži. Dostala jsem se na 94 Kg, což bylo při mé výšce skutečně hodně. Objevila jsem však Contours, což je fitko jen pro ženy. Jenže já posilovací stroje v lásce neměla a tak jsem to odložila. Nakopla mě až kolegyně, která za pár měsíců skutečně zhubla.

Zkusila jsem ochutnávku členství v rámci Týdne zdarma – trenérka se mnou vyplnila úvodní dotazník, kde jsem si stanovila své cíle a společně jsme vytvořily můj individuální tréninkový plán. Takže nakonec se ukázalo, že cvičení je nejen kombinace se stroji, ale i funkčními cviky s vlastní vahou – které jsem si moc oblíbila.

Docházela jsem 3x až 4x týdně. Po třech měsících jsme upravily harmonogram a po devíti měsících jsem zhubla 22 kilo! Cvičit chodím dodnes. Hubnout už nechci, ale ráda bych se ještě více zpevnila.

A my dodáváme – v Contours jsme pomohly získat kondici nejen ženám po porodu, ale také máme speciální tréninkové plány pro těhotné a tedy nastávající maminky.

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.