Dlouhodobě pečujeme o kvalitu péče o naše báječné klientky v Contours Fitness Clubech a proto jsme velmi potěšeni, že jsme nedávno obdrželi certifikát Q kvality, jenž vydává agentura CzechTourism ve spolupráci s Českou komorou fitness.

Q-kvalita představuje péče o kvalitu poskytovaných služeb

Známka je udělována agenturou CzechTourism ve spolupráci s Řídícím centrem kvality, jehož činnost doposud spravovala Česká unie cestovního ruchu. Jedná se o potvrzení klientské vstřícnosti a další budování kvality služeb.

A Jana Havrdová, Prezidentka České komory fitness dodává „Značka Péče o kvalitu v oblasti fitness je vyjádřením snahy provozovatelů fitness center a dalších sportovišť prezentovat svůj sektor jako sektor služeb nejvyšší kvality s dlouhodobou ambicí stát se nedílnou součástí zdravotně-preventivní péče státu o své občany.“

Sektor fitness v ČR tak přímo navazuje na evropské i světové aktivity

Contours Fitness Cluby jsou franšízovým konceptem ryze dámských fitness center s největší sítí poboček v rámci celé republiky. Letos jsme také oslavili již 15. narozeniny značky Contours v ČR, což pro nás představuje další velký závazek pokračovat v naší vizi i smysluplné práci – pomáhat ženám bez rozdílu věku a kondice ke skutečným změnám.

Neusínáme však na vavřínech a dále pracujeme na zlepšování péče o naše členky, rozšiřování služeb i zohledňování trendů ve fitness sektoru. Největší naší odměnou je spokojená žena, která se rozhodla pro změnu, zdravý životní styl a pohyb.

Děkujeme Česká unie cestovního ruchu a Czech Tourism za ocenění Q – Pečujeme o kvalitu pro Contours, vážeme si jej.