Je vám -náct a nemáte figuru zrovna akorát?

 Na prvním místě si ale sama za sebe upřímně řekněte, jestli se chcete změnit sama kvůli sobě, abyste měla lepší pocit. Zda to není jenom na tlak z okolí, něčí řeči, ideál krásy, který zrovna frčí u celebrit atd. Rozhodně by na prvním místě mělo být zdraví, které se s pěknou sportovní postavou pojí. Tedy jak fyzické, tak duševní. Pokud uznáte, že jste v pohodě, pojďte se do toho vrhnout.

      Nesmírně důležitá je v tomto kroku podpora okolí. Když se odhodláte změnit životní styl, je možné, že doma se s podporou nesetkáte, když k tomu vaši nemají vztah. Ale tohle je váš život! V tomto směru rozhodně máte právo se jim názorově postavit. Najděte si kámošku nebo kámoše, kteří vás podporovat budou. Navíc sportování ve dvou je vždycky lepší, budete mít lepší výsledky a snáz u toho vydržíte, když se vám zrovna nebude chtít.

      Abyste změnily svůj vzhled, je potřeba řešit tři věci. Správný trénink ideálně na míru ve sportu, který vás bude bavit. Druhá věc je změnit postupně stravovací návyky. Ne dieta! Ale oblíbit si zdravější a racionálnější potraviny, přemýšlet nad jídlem. Třetí věc je získat sebevědomí. S tím vám pomohou hodně ty první dvě změny.

      Pro holky se tady nabízí varianta super dámských fitek Contours. Kluci k nám nesmí. Takže holky u nás neřeší, aby ve fitku vypadaly skvěle, aby na ně kluci nekoukali a tak. Trenérka si s vámi popovídá a navrhne plán přímo pro vás. Jak cvičit, konkrétní cviky, jak často a všechno vám ukáže. Doporučí vám také nějaké změny ve stravě. Jediné, co musíte vy samy, je přijít pravidelně. Výsledkem bude perfektní postava a tuna sebevědomí. Přijďte to zkusit. Můžete na týden zadarmo a úplně nezávazně, abyste viděla, jestli to bude pro vás to pravé.

      Kluci většinou, když se rozhodnou začít chodit do posilky, tak to udělají a chodí už pořád a prostě se svojí postavou udělají divy. Holky, pojďte jim ukázat, že tu vůli máte taky!

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.