15. narozeniny Contours Fitness Clubů

Contours značka vznikla původně v USA v Kentucky a to díky mamince Darena Cartera – provozovatele fitness centra, která se svou kamarádkou chodila cvičit brzy ráno, tak aby se vyhnula mužskému osazenstvu.. A tak postupně začaly přibývat další pobočky a byl založen úspěšný franchisový koncept – ryze ženských fitness center, který se rozšířil i do Evropy. První pobočka Contours vznikla v České republice 15. února 2008 a nyní jsme největší sítí dámských fitness v ČR.

V roce 2023 slavíme 15 let v České republice

Za dobu existence jsme pomohly ke skutečným změnám desítkám tisícům žen v rámci celé republiky a podpořily je na cestě za svým snem – ať si již přejí zpevnit se, zhubnout či získat kondici. Základem je propracovaný systém kruhového tréninku Contours, který je pravidelně obměňován a prokládán funkčním cvičením. Členky clubů mají k dispozici certifikované trenérky, které jim vždy ochotně poradí i sestaví cvičící plán na míru, dále mohou neomezeně navštěvovat speciální vedené lekce na ženské partie. Ve většině clubů mohou ženy také využít dalších doplňkových služeb, jakými jsou různé revitalizační masáže, terapie a především konzultace s nutriční terapeutkou.

15. výročí: od 15. – 28. 2. 2023 rozdáváme 15% slevy na členství

Tak významné narozeniny, je třeba pořádně oslavit! Proto jsme k narozeninám pro vás připravily speciální nabídku pro nákup členství i narozeninový program. Vše se samozřejmě točí kolem magického čísla 15. Proto každá stávající či nová členka si může pořídit členství s 15% slevou a to v období od 15. do 28. února 2023 a

  • dále k nákupu či prodloužení členství může vyhrát další motivační dárek a to například v podobě fitness diáře Contours, lahve na oblíbený fit drink, či dokonce masáž.
  • motivační dárek si také může vylosovat každá 15. příchozí členka Contours.

Cvičící maraton – perfektní start oslav!

Na jednotlivých pobočkách vás čekají další oslavy a například v pražských Contours Fitness Clubech 15. února začínáme cvičícím maratonem a to od 16. – 19. hodiny. Lekce startuje Tabatou, tedy aktivní cardio tréninkem, následovat bude nově vytvořený narozeninový kruháč Contours a na poslední hodinu máme připravenou příjemnou relaxační lekci cool down. 

Statečné členky pak rády v závěru večera uvidíme u oficiálního přípitku a společného občerstvení.

NAROZENINOVÝ KRUHÁČ Contours – speciální vedená lekce

Vytvořily jsme pro vás sérii nových cviků, které jsme zařadily do narozeninového kruháče. Cvičí se 45 sec. + 15 sec. pauza (kombinace 40 sec. cvičení a 20 sec. pauza také lze). Kruhový trénink je rozdělený do třech částí, NOHY + ZADEK/ BŘÍŠKO/ RUCE + ZÁDA. Každá partie obsahuje 5 cviků s Contours updatem. Tento update zahrnuje 3 úrovně cvičení, dle zdatnosti a obtížnosti. Jedná se o level I, II a III.

Narozeninový kruháč budeme na pražských pobočkách cvičit každý druhý den ráno a večer. Kombinace cviků nevyužívá stroje, zaměřuje se na práci s vlastní vahou a provedením. 

Těšíme se na společnou oslavu!

Vaše Contours

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.