BEACTIVEDAY 2022 v Contours Fitness Clubech

Evropská kampaň #BEACTIVEDAY v Contours Fitness Clubech

Evropský týden sportu

Pokud chodíte pravidelně do fitness centra, fitness clubu, týden sportu je vám jistě dobře známý. Nejedná se jen o dny otevřených dveří ve fitness centrech v celé ČR, ale primárně se snažíme ukázat, jak moc je zdravý životní styl důležitý.

Pravidelný pohyb je klíčem k prevenci proti úrazu, ale velmi pozitivně ovlivňuje i naši psychickou kondici a pohodu. Když k tomu přidáme dostatek spánku, kvalitní potraviny a upravíme množství, máme z velké části vyhráno.

Naše Contours Fitness Cluby po celé ČR jsou součástí #BEACTIVEDAY, které se konají ve dnech 23. – 24. září 2022.

Připravili jsme si pro vás dny nabité programem:

dopoledne si můžete přijít zacvičit na vedenou lekci s trenérkou, která vám poradí jak správně zaktivovat své tělo a nastartovat si den.

Po obědě vám bude k dispozici na vybraných pobočkách kosmetička ke konzultaci.  Udělat první krok ke změně jídelníčku vám půjde snadněji s nutriční poradkyní ze STOBU.

V závěru dne si můžete opět vyzkoušet jednu z našich vedených lekcí, na kterou dorazte s kamarádkou, protože nejen v životě, ale i ve sportu se to lépe táhnou ve dvou.

Naše nabídka ale není jen o vedených lekcí, nabízíme i možnost individuálního tréninku, se kterým vám poradí naše trenérky. Jako zpestření máme 15 min. intenzivní cvičení na problémové partie.

Rezervujte si místo včas na Vedené lekce, Kosmetickou či Nutriční poradkyni viz jednotlivé pobočky a nezapomeňte, že pohybem ku zdraví platí neustále. 

Na #BEACTIVEDAY však můžete přijít kdykoliv v otevíracích hodinách jednotlivých poboček, bez nutnosti rezervace.

Těšíme se na vás!

#BEACTIVEDAY 

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.