Jak být krásná v každém věku

Zapomeňte na trendy

I když můžou být moderní krátké vlasy, svalnatá a vysportovaná postava nebo stylové oblečení, které nosí celebrity, tak byste rozhodně neměli zapomínat na svoji přirozenost. Pokud nejste ten pravý typ pro krátké vlasy, tak se neřiďte jen tím, co se nosí, naopak dejte na to, v čem se vy cítíte dobře. Mladistvost a svěží vzhled můžete podpořit pravidelným cvičením nebo si ke štíhlejší postavě dopomoct plastickou chirurgií.

Plastika dokáže řešit problémy

Plastická chirurgie není jen o kráse, ale také o zdraví. Může vám pomoct při problémech s vrozenými vadami. Řeší estetické nedokonalosti tak, aby se vám zvýšilo sebevědomí a dokázali jste se zařadit do společnosti a byli v běžném životě spokojení.

Co nabízí

Kromě plastické chirurgie můžete využít také laserové dermatologie, která řeší kožní problémy a kromě omlazení se zabývá také ošetřením jizev nebo laserovou depilací. Využít můžete mimo jiné estetické dermatologie, zbavit se akné, vrásek nebo odstranit nadměrné pocení.

Jaké jsou věkové hranice

Plastická chirurgie se neprovádí před věkem 18 let. Výjimkou jsou zdravotní či psychické důvody, kdy je nutný souhlas rodiče nebo zákonného zástupce. Po dovršení 18 let je možné podstoupit jakoukoliv operaci, ovšem důležité jsou rady od zkušeného profesionála, který s vámi probere daný problém a navrhne nejvhodnější řešení.

Jaké jsou nejžádanější zákroky

Kolem dvacítky dívky nejčastěji podstupují zvětšení prsou, případě zmenšení, modelaci nebo úpravu dvorců. Toto je vhodné řešit tehdy, kdy žena neplánuje těhotenství, protože při něm dochází ke změně tvaru i objemu prsou. Kolem třicítky ženy využívají služeb plastické chirurgie nejčastěji. Ať už se jedná o depilaci, odstranění pocení, vrásek nebo liposukci, tedy odstranění tuku na problematických partiích. Po čtyřicítce ženy vyhledávají laserové zákroky, například odstranění pigmentových skvrn nebo strií. Plastika víček je také nejen esteticky, ale hlavně zdravotně přínosná.

Využijte moderní doby

Za plastickou operaci se rozhodně nemusíte stydět, mnohdy okolí ani nepozná, že jste zákrok podstoupili. Dokonce ani liposukce není pouhým výmyslem těch, kterým se nechce cvičit. Některá problematická místa se velmi těžce tvarují a mohou za to také geny a tělesné dispozice. A pokud se budete po operaci cítit opravdu lépe a budete žít plnohodnotnější život, tak rozhodně neváhejte!

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.