Jak zhubnout díky správnému nakupování

Jak se říká – co si nekoupíte, to nesníte. Dávejte si tedy pozor na to, abyste nechodila nikdy nakupovat hladová. Pak můžete snadno sklouznout k nákupu věcí, na které máte chuť, a ne těch, které jsou pro Vás správné a vhodné.

      Ale dnes není snadný dokonce ani nákup zdravých potravin. Výrobci kvůli marketingovým účelům vydávají za zdravé vše, co chtějí prodat lidem, kteří na to slyší. Realita je ale často úplně jiná. Jako příklad můžeme uvést cereálie plné cukru, mléčné výrobky plné náhražek všeho, různá náhradní sladidla.

      Pokud se nechcete zaobírat složením na etiketách, rada je snadná. Kupujte pouze základní potraviny, ne výrobky. Tedy čerstvou zeleninu, brambory, suché luštěniny a jiné zdravé přílohy, čerstvé ryby a maso. A z takových potravin si potom připravujte hodnotná a zdravá jídla. V případě, že Vám to nevyhovuje, se budete muset naučit číst etikety a postupně se vzdělat ve všech těch přísadách, co je závadné a co ne. I tak by takových potravin mělo být minimum.

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.