Léto plné pohybu

Léto plné pohybu

Téměř polovina jednoho z nejteplejších měsíců je skoro za námi a teploty lámou rekordy. Na každého z nás má léto jiný vliv, ale určitě se shodneme nad tím, že někomu se hýbat chce a jinému nikoliv. Znám mnoho sportovních nadšenců, kterým nevadí vstávat v 5 h ráno a jiní zase čekají až vysoké teploty opadnou a poté jejich čas na pohyb přichází až k večeru. Důležité je, si udržet rytmus a určitou pravidelnost.

Hlavně nepřestat

Ano, pravidelný pohyb přináší mnoho benefitů nejen pro tělo ale i pro naši mysl. Cvičení s činkami nám drží aktivní svalový tonus a tím pádem se cítíme fyzicky dobře a vitální. Jistě si vybavíte ten skvělý pocit po cvičení, kdy laicky řečeno víte, že ŽIJETE a k tomu se cítíte dobře!

Contours TIP:
Domluvte se s kamarádkou a udělejte si z pohybu rituál. Určete si pravidelné ranní či podvečerní tréninky a motivace bude na obou stranách. Ve dvou se to lépe táhne a každý pohyb se počítá. Zařaďte do svého diáře nejen cardio, v podobě aktivních procházek, ale i cvičení na strojích a s činkou jsou pro vaše svaly a kondici důležitou součástí.

Motivace je pro každého z nás jiná

..ale důležitá, protože říkat “cvičím, protože musím, nebo protože by se mělo” není pro nikoho motivační ba naopak.

Najděte si proto hlubší smysl a význam, který je důležitý právě pro vás. Nejde pouze o pohyb jako takový, ale také o uvolnění mysli, snížení napětí a stresu z pracovních dní a všudypřítomného tlaku na výkon. Vytvoření zvyku – rituálu a pravidelného režimu je pro nás více než důležité. Najděte si čas JEN pro sebe, užijte si cvičení a na závěr se pochvalte.

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.