Léto s Contours – ochutnejte NUPO

Léto je tady a my vám opět přinášíme pár zajímavým tipů na cvičení za výhodnou cenu, zdravý životní styl a recept na něco velmi osvěžujícího! Věnujte nám 4 minutky a uvidíte, že nebudete litovat.

Připravili jsme si pro vás speciální LETNÍ AKCI! Contours je clubové fitness, které neumožňuje jednorázové vstupy. Za touto myšlenkou si stojíme, naše klientky tak dosahují mnohem lepších výsledků.

Protože se léto také ale nese ve znamení sluníčka a pohody, nabízíme novým členkám zajímavý benefit, který jsme vytvořili pouze pro letní období.

Výhodné letní členství a NUPO dárek

Od 1. – 16 . 7. 2023 si u nás můžete zakoupit 2 měsíční členství za zvýhodněnou cenu 2 490 Kč a k tomu prvních 20 získá ochutnávkový balíček NUPO diety v hodnotě 990 Kč zdarma!

NUPO – osvědčená dánská dieta

NUPO proteinová jídla jsou prověřena 35 klinickými studiemi a 40letou tradicí. Jídla obsahují dostatečné množství všech látek, které naše tělo potřebuje, a to minerály, vitamíny, proteiny, vlákninu i sacharidy. Výživově jsou tedy vydatná, mají však velmi malé množství kalorií. Vybírat můžete z koktejlů, kaší, polévek, tyčinek, hlavních jídel a omelet a právě ochutnávkový balíček obsahuje jednu porci od každé příchutě plus krásný NUPO šejkr.

A jakmile si v Contours členství pořídíte, automaticky se na vás začnou vztahovat clubové benefity.

Jaké jsou naše hlavní benefity cvičení v Contours?

  • Konzultace s trenérkou i individuální cvičební plán
  • V rámci členství můžete využívat všechny cluby Contours
  • Contours SLIM & FIT jídelníček připravený právě pro vás ke každému členství
  • Konzultace s trenérkou i individuální cvičební plán
  • Letní skupinové lekce vytvořené právě pro vás – efektivní a nabíjející
  • Výhodná cena prodloužení

Využijte tuto nabídku a vyzkoušejte Léto s Contours. Pro více informací a nákup na pražských pobočkách i přímo online ZDE. Akci na ostatních pobočkách neleznete ZDE.

A na co si dát pozor během léta?

Vyhněte se lákavým točeným nápojům, limonádám a dalším tekutinám, které vaší žízeň nezaženou , ale naopak jsou plné rafinovaných cukrů a volných kalorií. Využijte zralého ovoce a dejte ho do vody s mátou, nebo tymiánem a kouskem ledu. 

Dopřejte si lokální ovoce a pochutnejte si na zdravém ovocném salátu. Zbylé ovoce pečlivě zamrazte a tím předejdete zcukernatění. 

Contours TIP:

Smíchejte jahody s mátou a dopřejte si letní desert se zakysanou smetanou nebo tvarohem. 

Přejeme vám báječné léto!

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.