Motivační rituál při snaze zhubnout

Nadpis článku je samozřejmě do určité míry nadsázka, neboť ke spokojenému životu ve sféře zdraví patří celé tělo, ale problémy v oblasti krční páteře dokáží opravdu znepříjemnit žití do značné míry. Pojďme se podívat na to, co vše může způsobit zanedbaná nebo poraněná oblast krku a jak se k tomu postavit.


Nejprve zmíníme ty hlavní zdravotní neduhy, které může mít na svědomí špatná péče o krční oblast nebo její prodělaný úraz, který neřešíte vhodnými postupy. Výčet není zdaleka úplný a přesto na jeho rozsahu vidíte, jak moc důležité je se o sebe starat.
Bolesti hlavy a migrény, vysoký tlak, pískání v uších – tinitus, závratě a motání hlavy, omdlévání, nedoslýchavost, záněty středního ucha, špatný zrak a dvojité vidění, problémy s pamětí, problémy s dutinami hlavy, bolesti zubů, záněty trojklanného nervu, záněty slinných žláz, ucpaný nos, chronická rýma, ztížené dýchání, ztuhlá ramena, bolesti ramen, loktů a zápěstí, brnění prstů a zhoršená koordinace paží, dokonce i problémy s nohama a jejich ovládáním či citlivostí, bolesti za krkem, problémy se štítnou žlázou, psychické obtíže, únava, nespavost…

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.