NUPO – nízkokalorická dieta v Contours

NUPO se stalo naším partnerem v akci Léto s Contours, kdy prvních 20 z vás získává ochutnávkový balíček NUPO diety včetně šejkeru v hodnotě 990 Kč zdarma. A nyní bychom vám tuto přední dietu rádi více představili a také důvody proč jsme si ji vybrali, jako doplněk k našemu efektivnímu systému cvičení.

NUPO – kvalitní a chutná dánská dieta

je první nízkokalorickou dietou svého druhu, je také nejlépe zdokumentovanou dietou na světě. NUPO má na svém kontě více než 35 klinických studií, které prokazují, že se jedná o velmi efektivní, rychlou a hlavně bezpečnou metodu hubnutí. Je kompletní náhradou stravy, která je vyvážená a obsahuje vše, co vaše tělo potřebuje – minerály, vitamíny, proteiny, vlákninu i sacharidy. Výživově je tedy vydatná, má však velmi malé množství kalorií. 

NUPO má své kořeny v Dánsku a její úspěch spočívá kromě složení také v lahodné chuti. Je to jedna nejchutnějších diet a proto je také ve světě tak oblíbená. Především ženám chutná, vidí výsledky a dá se vhodně kombinovat právě s fitness.

Vhodný doplněk ke cvičení

ONE MEAL je vlajkovou lodí NUPA a proto vám ji také nově nabízíme na pobočkách Contours Praha. Můžete ji ochutnat samostatně, nebo si ONE MEAL dietu přímo objednat. 

V oblasti fitness NUPO nezaostává naopak nabízí velice chutné proteinové tyčinky, hotové drinky a úžasné dobroty ke kávě, kdy bez výčitek můžete uspokojit svou chuť na sladké. NUPO přichází s chutnými plněnými koláčky – Snac Bite které jsou jemně křupavé a navíc opravdu chutné. Tyto produkty jsou vhodné po cvičení nebo v momentu, kdy nestíháte hlavní jídlo.

NUPO v Contours

NUPO pořídíte například na našich pražských pobočkách Contours. Vybírali jsme je velice pečlivě. Zastoupení v Čechách vedou dvě úžasné ženy, Šárka Lišková a Zuzana Sláčiková, které nám produkty osobně představily a proškolily naše trenérky.

NUPO je kvalitní a ví o tom. Spolupracuje také s řadou nutričních a výživových poradkyň, které jsou k dispozici a odpovídají na dotazy odbornějšího rázu.

Vybrané produkty vám nyní nabízíme i v našich clubech. Zde produkty můžete ochutnat, nebo si je u nás rovnou

objednat a vyzvednout při další návštěvě clubu.

Ochutnejte tuto lahodnou dietu v Contours Fitness Clubu a nechte si s vhodným výběrem a kombinací poradit i od našich trenérek.

Vaše Contours

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.