Plesová sezona klepe na dveře

Královna tanečního parketu

Ze všeho nejdříve budete muset oprášit taneční kroky. Kromě smyslu pro rytmus a špetky talentu byste však měla zaujmout nejen svým tanečním uměním, ale také svým vzhledem. Nezáleží na tom, jestli toužíte vypadat jako sexy femme fatale nebo křehká něžná víla, vyberte si jednoduše takové plesové šaty, ve kterých se cítíte dobře, hodí se k vašemu typu osobnosti a odpovídají charakteru dané akce. Sortiment je víc než široký, a to ať už jde o střihy, tak i barvy a styly.

Šaty dělají člověka

Protože šaty na ples patří k tomu kusu oděvu, který se neřadí zrovna mezi nejfrekventovanější a ani nejlevnější součást naší garderoby, místo do obchodů se vydejte do půjčovny plesových šatů či svatebního salonu. Jistě si tady vyberete, a to i v případě, že nemáte zrovna konfekční velikost. Společenské šaty tady totiž upraví na míru vaší postavě, nebudete tak muset řešit, že vám na bocích odstávají nebo jsou vám přes hrudník naopak poněkud těsné. Zkušený personál vám navíc ochotně pomůže s výběrem, díky mnohaletým zkušenostem totiž dobře ví, co vám bude slušet, jaké partie vašeho těla zdůraznit, na co upozornit a čeho se naopak vyvarovat, abyste nepůsobili směšně nebo vulgárně. Chystáte-li se na společenskou událost s partnerem, pak i jemu zde poradí, jaký pánský oblek zvolit, abyste k sobě pěkně ladili.

Konec výmluv

Pokud se vám zdá, že byste potřebovali do šatů nějaký ten nadbytečný kilogram shodit, pak zapomeňte na drastické diety a zkuste se nechtěných faldíků zbavit raději cvičením. Ideální pohybovou aktivitou je kruhový trénink. Pustit se do něj můžete bez ohledu na věk nebo váhu, takže přestaňte hledat výmluvy, proč zrovna vy nemůžete začít. Místo toho rovnou zamiřte na nějakou lekci, pořádně si protáhnout tělo, zlepšit si náladu a poznat nové lidi. Pěkně se zabavíte, zapotíte a v dobré společnosti vám ani nedojde, že cvičíte. Tak, udělejte něco pro sebe a pro zdraví!

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.