Q-kvalita pro Contours Fitness Cluby

Dlouhodobě pečujeme o kvalitu služeb pro naše báječné členky v Contours Fitness Clubech a proto nás velmi těší, že jsme nedávno obdrželi certifikát Q-kvality, který vydává CzechTourism a to ve spolupráci s Českou komorou fitness.

Q-kvalita je jedinou oficiální značkou na světě

Jenž je udělována profesionálům v cestovním ruchu za jejich klientskou vstřícnost a neustálé budování kvality svých služeb a to na období 3 let. Potvrzuje tak vysoký standard péče o kvalitu a dále její zlepšování. Známka je udělována agenturou CzechTourism ve spolupráci s Řídícím centrem kvality, jehož činnost doposud spravovala Česká unie cestovního ruchu.

Sektor Fitness navazuje na celosvětové i evropské aktivity

„Značka Péče o kvalitu v oblasti fitness je vyjádřením snahy provozovatelů fitness center a dalších sportovišť prezentovat svůj sektor jako sektor služeb nejvyšší kvality s dlouhodobou ambicí stát se nedílnou součástí zdravotně-preventivní péče státu o své občany“, dodává Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness.

Contours – Fitness Cluby s vizí

Contours jsou franšízovým konceptem ryze dámských fitness center s největší sítí poboček v České republice. Tento rok jsme oslavili již 15. narozeniny Contours v ČR, kdy jsme pomohli za dobu existence desítkám tisícům žen v rámci ke skutečným změnám.

Dále se zavazujeme v plnění naší vize – pomáhat ženám bez rozdílu věku a kondice k jejich spokojenosti, zdravému životním stylu i zdraví. Největší odměnou nám jsou spokojené členky, které s námi pokračují i dlouhé roky.

Neusínáme na vavřínech a dále pracujeme na zlepšení kvality péče, rozšíření služeb i implementace trendů ve fitness.

Děkujeme Česká unie cestovního ruchu a Czech Tourism za ocenění Q – Pečujeme o kvalitu pro Contours fitness pro ženy ve 30 minutách. Vážíme si jej.

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.