Tři tipy pro dokonalou nevěstu

Začněte se hýbat

Dřív, než začnete přemýšlet, která dieta pro vás bude ta pravá, zkuste na to jít jinak. Existují i jiné a především zdravější způsoby, než týrat vaše tělo hlady. Začněte celou situaci řešit s dostatečným časovým předstihem a najděte si pohybovou aktivitu, která vás bude bavit. Vyrazit můžete třeba do fitness centra na dnes tak populární kruhový trénink.

Vyzkoušejte šikovné pomocníky

Další možností je vyzkoušet některý z moderních přístrojů – například dobře známý Vacushape. Tento speciální pomocník odstraní nežádoucí celulitidu a odbourá přebytečnou vodu i podkožní tuk hlavně v problematických partiích, jako jsou boky, břicho, stehna či zadeček. Docílíte tak efektu přesně tam, kde potřebujete. Měřitelné výsledky jsou navíc patrné už za krátkou dobu, obvykle již po deseti aplikacích.

Využijte optické iluze

Kromě postavy se na výsledné vizáži velkou měrou podílí i slavnostní svatební líčení. Pomocí drobných fíglů vás i ono dovede – alespoň opticky – zeštíhlet. Stačí se svěřit do rukou šikovných profesionálů, kteří mají všechny triky v malíčku a vaše přebytečná kila „rozpustí“ v make-upu, korektoru a bronzeru. Na počkání vám tak vykouzlí dokonalé rysy. Hotové zázraky s vaším vzhledem dovede i správně zvolený účes. Krátké vlasy vašemu obličeji příliš dobrou službu neudělají, obzvlášť pokud máte baculatější tváře. Delší pramínky všechny nedostatky krásně zakryjí. Pokud vás příroda v této oblasti příliš neobdařila a nechce se vám čekat, až vaše hříva doroste do požadované délky, nechte si je jednoduše „přidělat“. Vyberte si některou z metod prodlužování vlasů a budete mít po komplexech. Navštívit můžete dámské kadeřnictví, kde vám opravdoví profesionálové poradí, jaký střih pro vás bude ten pravý – hravě totiž vykouzlí slavnostní společenský účes pro krátké i dlouhé vlasy.

PR

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.