Úspěšná žena

 K úspěšné ženě patří vzhled, který jasně dává vědět, že člověk nemá jen práci pevně ve svých rukách, ale také své tělo a životosprávu. Ne nadarmo říká staré přísloví, že největší moci dosáhl ten, kdo ovládl sám sebe. Samozřejmě, není to tak, že žena s nadváhou by nemohla být úspěšná. Je takových spoustu a často umějí svá kila navíc i dobře nosit, pečují o sebe a jsou krásné. Nicméně, být fit a v kondici, to je obrovský transparent, který říká „jsem silná a úspěšná žena“ i beze slov. A funguje to i opačně. Když máme oporu ve svém těle, vzhledu, kondici, zdraví a životním pocitu spokojenosti samy se sebou, dodává nám to neskutečnou sílu a sebevědomí!

     Často se v Contours při úvodní diagnostice a rozhovorech s klientkami setkávám se ženami, které jsou pracovně úspěšné a vysoko postavené, ale mají nějaké to kilo navíc. Přijdou do fitka a když se bavíme o jejich cíli a důvodu, proč přišly, velmi často zaznívá, že kvůli sobě, prostě jen pravidelně chodit cvičit a hýbat se, pro dobrý pocit… Přesto někde mezi řádky, hluboko vevnitř cítím u nich velkou touhu uspět v tom nejtěžším – zkrotit sama sebe a získat disciplínu v jídle a pohybu. Ale tato touha bývá nevyřčená a nepřiznaná. Snad ze strachu z neúspěchu? Silné a průbojné ženy nechtějí přiznat neúspěch. A co kdyby to zase neklaplo a zase by se jim nepovedlo shodit a pravidelně se hýbat..

     A co na to platí? Vykročit velmi silně za hranici komfortní zóny, přiznat sobě i okolí, že chci se sebou něco dělat a pustit se do toho. Bez výmluv, bez kompromisů, bez nalhávání sama sobě. A systematicky toho zkrátka dosáhnout. V Contours jsme připravené Vám poskytnout profesionální přístup a podporu.

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.