Vánoční dárkový poukaz

Milý Ježíšku, přála bych si…

Každý rok pro vás v Contours Fitness Clubech chystáme vánoční – dárkové vouchery a letos tomu není opět jinak. Takže pokud přemýšlíte nad opravdu smysluplným dárkem pro vaši kamarádku, sestru, kolegyni.. tak nechte se inspirovat a darujte členství v Contours Fitness Clubu a nebo se rovnou nechte obdarovat!

Pořízením dárkového poukazu získáte možnost neomezené návštěvy vašeho clubu kdykoliv v otevírací době, dále zkušenou trenérku k dispozici a kromě vyhlášeného a maximálně účinného kruhového tréninku Contours také doporučujeme navštěvovat vedené lekce na problémové ženské partie.

A hlavně darujete ČAS samy pro sebe!

Objednat poukaz můžete na své pobočce, nebo online ZDE.

Darovací poukaz můžete samozřejmě zakoupit i kdykoliv během roku.

10. káva a protein ZDARMA na všech pražských pobočkách

Přišel čas na změnu a to kdy jindy než teď.  K Vánocům jsme nadělili nové kávovary a zboží na naší recepci. Nyní si po cvičením můžete dát lahodnou kávu ve variaci Espresso, Espresso Lungo či cappuccino, kterou vám rádi připravíme na recepci. 

Po cvičení si dopřejte moment pro sebe a doplňte potřebnou energii, kterou jste vydala během kruhového tréninku, nebo na jedné z našich vedených lekcí. Nabízíme také nové proteiny mimořádných příchutí. Lahodná chuť vás určitě překvapí, tak neváhejte a vyberte si svou oblíbenou příchuť.  Naším největším favoritem je zatím slaný karamel a pistácie.

Kávu i protein vám rádi připravíme s sebou na cestu. Ideální lahev na protein si můžeš pořídit u nás na recepci, nebo jí obdarovat někoho, kdo vaše cvičení i radost sdílí s vámi.

Na recepci máme také připravené kartičky a každá 10. káva nebo protein je ZDARMA a to je další motivace pro naše členky.

Další skvělou zprávou je, že každé 3 měsíce půjdou všechny plné kartičky do slosování o zajímavé ceny.

Už máte svou kartičku?

Těšíme se na vás!

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.