Vaše hubnutí vs. zbytek rodiny

 Toto téma je hodně na zamyšlení, což můžete udělat při některém z Vašich výletů, protože pohyb na čerstvém vzduchu je pro myšlenky, úvahy a nové nápady naprosto ideální.

     Někteří lidé nejsou od malička vedeni ke sportu a zdravému životnímu stylu a to v nich zůstává a dokonce se utužuje i v dospělosti. Možná je to případ Vašeho partnera a v takovém případě nemusí být ochotný s Vámi sdílet snahu o změnu k lepšímu. Je to pak složitější, ale často se stává, že nakonec přeci jen vlastním příkladem a úspěchem se druhý z partnerů nad sebou také zamyslí a alespoň trochu se „veze“.

      S dětmi je to jednodušší, přeci jen je můžete ještě ovlivnit a ukázat jim správnou cestu. Můžete? Neměla by to být povinnost? Nechcete přeci aby i ony jednou byly nespokojené, měly zdravotní problémy vyplývající z životního stylu a neměly se rády. Každodenní pohyb je u dětí obzvlášť potřebný, aby se dobře vyvíjely jak tělesně tak duševně. A právě Vy svým vzorem a vedením nesete za tento jejich vývoj a budoucí stav v dospělosti odpovědnost. Co víc je třeba k tomu, abyste s nimi vyrazila sama nebo i s partnerem dnes sportovat, vyblbnout se? Strávit společný čas aktivně.

…a zkuste jim sem tam podstrčit nejakou zdravou svačinku 😉

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.