Vedené lekce na klubech Contours

     Jak se při cvičení nenudit a mnohonásobně tak zvýšit šance na dosažení vašeho cíle? Chodit na vedené lekce v Contours 🙂 Přečtěte si blíže, jak to u nás funguje…

      Nuda a stereotyp – to jsou nejčastější důvody, proč ženy po prvotním, někdy až euforickém zájmu o cvičení a změnu, přestávají dodržovat pravidelnost cvičení a nakonec ho úplně opustí a vrací se zpět ke svému starému životu, kde chybí pohyb, zdraví a radost. Proto právě pestrost tréninků je speciálně u žen silným faktorem, jak vydržet u nového životního stylu, lépe si na něj zvyknout a hlavně z něj mít opravdu radost a jen skvělé pocity.

      My toto v Contours víme a proto na všech našich klubech se koná pravidelně velké množství vedených lekcí. Výběr zaměření je takový, aby si přišel na své každý a našel něco pro sebe – začátečnice, pokročilé sportovkyně, seniorky, ženy se zdravotním omezením, těhotné ženy a další.

      Rozvrh těchto vedených lekcí najdete na podstránkách vaší pobočky a také ve svých osobních složkách a často i přímo na klubu vypsané. Některé lekce jsou otevřené pro zrovna příchozí a na některé je potřeba se přihlásit předem. To je z důvodu kapacity prostor nebo cvičebních pomůcek.

      Lekce trvají zpravidla mezi 30 minutami a hodinou. Některé se konají přímo v rámci kruhového tréninku, kdy trenérka předcvičuje pro všechny, co jsou zrovna na mezistanovištích. Pak jsou zde lekce konané mimo kruháč, ale v prostoru u něj. A do třetice máme lekce konané v sále zvlášť, pokud ho klub má.

      Většina vedených lekcí je pro členky Contours zdarma. Některé jsou symbolicky zpoplatněné a některé jsou přístupné i pro veřejnost za plnou cenu a členky Contours mají slevu. To platí hlavně pro plnohodnotné sálové lekce. Jak to je právě na vašem klubu se dozvíte tam nebo na stránkách pobočky na webu.

      Pokud nevíte, jaké lekce vybrat, abyste co nejrychleji dosáhla vašeho cíle, můžete se v tématu zorientovat V TOMTO ČLÁNKU.

      Trenérky na klubu vám ochotně poradí, jaké lekce jsou pro vás právě vhodné a co si třeba pod některými tajemnými názvy představit 🙂 Níže pro vás máme rozdělení nabízených lekcí pro vaši lepší orientaci. Výpis je jen ukázka a část z celkového množství všech lekcí na klubech.

Nejen pro začátečnice:

vedený kruhový trénink, overbally, velké míče, zdravotní cvičení, relax jóga, zdravotní pilates, aby záda nebolela, SM systém, strečink, pánevní dno, fyziofitness

Aerobní lekce (spalování tuku):

tae-bo, fitness aerobik, kruhové tance, cardio mix, zumba, vedený kruhový trénink, happy cardio, kangoo jumps, rýsovačka do plavek

Posilovací lekce (formování postavy):

problémové partie, posilování s vlastním tělem, břišní pekáč, zadek a hýždě, superbřicho, posilování s činkami, funkční trénink, pilates, kettlebelly, core, trx, bosu

Zdravotně zaměřené lekce:

aby záda nebolela, pilates, SM systém, zdravotní cvičení, pánevní dno, zdravá záda, strečink, jóga, overbaly, válce, trx

Klasický aerobik:

aerobik, bodyform, bodystyling, P-class

Pro seniorky:

strečink, protahování, zdravotní cvičení, zdravotní pilates, jóga pro začátečníky, pánevní dno, gumičky, zdravá záda, rehabilitační cvičení, sm systém

Zrychlení metabolismu a kondice:

hiit, tabata, tae-bo, body interval, kangoo jumps, kardio, zumba

…a mnohem víc najdete na klubech Contours. Přijďte se přesvědčit sama. Pokud jste u nás ještě nebyla, objednejte se na týden zdarma a vyzkoušejte už během něj tyto vedené lekce!

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.