Výsledky dotazníku – chceme zhubnout, být fit a cítit se dobře

Co je pro ženy důležité?

Nedávno proběhl mezi členkami našich Contours Fitness Clubů rozsáhlý průzkum, který nám ještě více odhalil motivaci našich členek nejen ke cvičení, ale i místní a časové preference a jaké další benefity v clubech vítají. Přečtěte si následující závěry, které pomáhají hlavnímu přání žen: být v kondici a pohodě.

Contours kruhový trénink

Většina členek uvádí, že právě Contours kruhový trénink, patří k jednomu z nejoblíbenějších prvků tréninků. Contours Fitness Cluby mezi prvními přinesly do České republiky maximálně efektivní cvičení v podobě kruhového tréninku, který trvá pouze 30 minut a svou kombinací se řadí k nejefektivnějšímu druhu cvičení. Jednoduše za krátkou dobu procvičíte všechny důležité ženské partie a to s největším účinkem. Díky velkým zkušenostem z fitness je design našeho kruhového tréninku specifický a velmi účinný. Běžně členky výsledky v podobě úbytku kilogramů i centimetrů slaví již během prvních měsíců cvičení.

Contours TIP:
Do Contours Fitness Clubů můžete přijít kdykoliv v rámci otevírací doby a cvičit jakkoliv dlouho. Velkou výhodou je, že máte k dispozici podporu a pomoc od profesionálních fitness trenérek, které jsou vám vždy nablízku. Můžete si tak být jisté, že cvičíte správně. Rovněž si zakládáme na osobním přístupu ke každé člence, po řádné registraci je vám vytvořena Osobní online složka, kde vám trenérky zaznamenávají vaše pokroky a úspěchy. Pořádáme také pravidelné výzvy, jako např. Contours Women měsíce a další motivační akce.

Vedené lekce

Dalším neméně oblíbenou součástí našich clubů jsou kromě kruhového tréninku, také vedené lekce. Tyto lekce jsou vedeny trenérkou a to vždy dle rozvrhu, který je publikován pro dané časové období na webu konkrétní pobočky (www.contours.cz/pobocky). Vedené lekce se zaměřují na problematické ženské partie a jsou dle potřeb členek pravidelně obměňovány.

Kde a kdy nejraději cvičíme

Z průzkumu dále vyplývá, že nejvíce členky preferují návštěvu fitness clubu, který je co nejblíže místa jejich bydliště, druhou příčku obsadilo blízké okolí práce. Díky možnosti kdykoliv během dne navštívit club, se tak stává stále více populárnějším časové období mezi 11. a 13. hod. Výhodou je, že koncept našeho cvičení zvládnete již za 30 minut. Dále hlavní časová preference je mezi 14. a 17. hodinou a menší část poté preferuje čas mezi 18. až 21. hodinou večerní.

Individuální lekce a výživové poradenství

Součástí dotazníku byly také otázky směřující na další typy cvičení. I přestože většina je se současnou nabídkou spokojena, tak zvýšený zájem byl u individuálních lekcí, dále pilates, jógy a aerobního cvičení. Dále nám dotazník potvrdil zájem o výživové poradenství, které v Contours Fitness Clubech také poskytujeme, jelikož zdravá a vyvážená strava je důležitou součástí skvělých výsledků.

Pokud máte případné zdravotní problémy, tak trenérka vám přizpůsobí cvičení na míru. Není se tak čeho obávat, máme dlouholeté zkušenosti s ženami rozdílného věku i fyzické kondice.

Tímto děkujeme všem aktivním členkám clubů v rámci celé České republiky a těšíme se na další společnou cestu za zdravím a sebevědomím. A pokud byste rády členství vyzkoušely na týden zdarma s trenérkou, tak si neváhejte vybrat club a rezervovat termín: Týden zdarma v Contours. Nečekejte na vhodnou dobu, začněte se změnami hned dnes!

Vaše Contours – pomáháme ženám ke skutečným změnám

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.