Výzva – Contours Women podzim 2022

VÝZVA Contours Women je tady!

Začínáme v pondělí 10. 10. a končíme 28. 11. 2022.

Tato výzva je zaměřená na pravidelné cvičení a lehkou změnou Tvého stáleho jídelníčku.

Před zimou je ideální tělu malinko odlehčit a zaktivovat IMUNITU. Kromě pravidelného cvičení je proto důležité vyladit jídelníček a dodat tělu dostatek kvalitních bílkovin, vitamínů a stopových prvků.

Přihlas se do naší výzvy

Na Tvé pobočce Contours Fitness Clubu Tě trenérka změří, zváží a vše zapíše do osobní složky. Výzva spočívá nejen ve cvičení, ale také úpravy jídla ve večerních hodinách. Naše tipy a rady budeš mít také ve své složce. Málá, ale dlouhodobá změna Tě povede k jasnému a úspěšnému cíli!

Motivace je důležitá, tak se přihlas ještě dnes! A kromě skvělého pocitu ze sebe sama k tomu můžeš vyhrát. Jak by se ti líbil například měsíc ZDARMA pro TEBE A TVOJI KAMARÁDKU?

Soutěžit můžeš sama za sebe, ale také za svůj club. Tak podpoř své oblíbené TRENÉRKY, které jsou pro Tebe vždy s radostí k dipozici

KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ

Přihlaste se do skupinového kurzu zdravého hubnutí se cvičením pro ženy, zhubněte zdravě a natrvalo s podporou skupinky a zkušené lektorky Jany Mouchové.

📌Kurz startuje ve středu 19. 10. 2022 a bude probíhat v dámském Contours Fitness Clubu.

Cvičící část povede naše zkušená Contours Fitness trenérka.

Dále zde máme pozvánku na:

DNY ZDRAVÍ 

Startují již 22. 10. 2022 v Konferenčním centru City na Praze 4.  Pořadatelem je STOB Club, který je našim partnerem pořádá již tradičně tuto skvělou AKCI, která je ZDARMA a je nabitá doprovodným programem a Contours Fitness Cluby jsou partnerem výherních balíčků.

Takže neváhej a zasoutěž si o 100 zdravých balíčků a to do 18. 10. –  K SOUTĚŽI ZDE

O Dnu zdraví více.

DOPORUČUJEME ke čtení

Pokud máš chvilku u kávy nebo čaje, podívej se na naše nejnovější články, které Ti poradí jak EFEKTIVNĚ cvičit a vejít se do 30minut. Pokud řešíš odlehčení stravy a nevíš si rady s PEČIVEM, naše rady a tipy najdeš v tomto článku.

Užij si krásné podzimní dny a nezapoměň, že čas pro sebe je důležitý.

SEBEVĚDOMÁ S CONTOURS není jen motto, ale skutečnost.

Tereza a Darina z Contours

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.