Krásné vánoce a báječný nový rok 2023!

Provozní doba do konce roku

Pokud budete mít chuť si do konce roku udělat čas také samy na sebe a přijít si zacvičit, tak provozní doba clubů je přes vánoční svátky uvedena na webu vaší pobočky. A my se na vás moc těšíme!

Mějte přehled aneb aby nám po Vánocích bylo krásně

Ať už přes vánoční svátky rády zahřešíte nebo jste opravdu vzorné v dodržovaní svého zdravého jídelníčku. Tak jsme přesto připravily pár osvědčených typů na „Jak nepřibrat přes vánoční svátky, připojily jsme také skvělý a rychlý recept na jogurtový dip s česnekem a petrželkou.
Protože žádná z nás se nechce bát stoupnout si po vánocích na váhu. No je to tak?:-)

Zdravé pečení – Sněhové vločky od Kačky 

Jelikož je nám jasné, že si často odepíráte klasické cukroví z mouky a cukru, připravily jsme pro vás i zdravé recepty, které stojí opravdu za to. Tento vytvořila naše nová a moc šikovná trenérka Kačka.

Takže neváhejte vyzkoušet a nezpomeňte poslat zpětnou vazbu a nebo rovnou váš oblíbený recept!


Suroviny

1 hrnek ovesných vloček
2 ks vařené červené řepy
2 ks banánů
1 PL Psyllia
3 PL kakaa na vaření
3 PL kokosové mouky
1 ML perníkového koření
Xylitol (Březový cukr podle chuti)
Voda/mléko/kokosové mléko dle potřeby max. půl hrnku
1ML jedlé sody nebo prášek do pečiva

Na ozdobu

70-80% čokoláda
1 ML kokosového oleje
KokosOříšky

Náplň

70-80% čokoláda


Rozmixujeme banány s červenou řepou, přidáme ovesné vločky, kokosovou mouku, xylitol, perníkové koření, psyllium, kakao na vaření a jedlou sodu, zvolenou tekutinu a vytvoříme těsto aby nebylo tuhé ani příliš řídké. 1/2 těsta vložíme do vybrané silikonové formy, nalámeme čokoládu poté nalijeme druhou polovinu těsta.Pečeme na 170-180 stupňů 40 minut. Necháme vychladit a zdobíme roztavenou čokoládou s kokosovým olejem, strouhaným kokosem a oříšky.

*PL = polévková lžíce*ML = malá lžička

Přejeme dobrou chuť!
Sbírka pro ŠAŤNÍK Praha

začátkem měsíce také proběhla sbírka pro ŠATNÍK Praha v pražských fitness clubech, tedy moc děkujeme, pokud jste se také zapojily a přinesla na pobočku zimní oblečení pro ženy a jejich rodiny v nelehké životní situaci.

Vše jsme v pořádku předali a více např. na FB Contours.
A především:

z celého srdce vám přejeme co nejvíce pohodové předvánoční období a nádherné prožití vánočních svátků a báječný nový rok 2023!

Vaše Contours

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.