Nutriční poradenství, masáže a terapie v Contours

Naším mottem je pomáhat ženám ke skutečným změnám i většímu sebevědomí a to nejen díky propracovanému systému cvičení vhodného právě pro ženy, ale také dalšími doplňkovými službami. Protože správně zvolená strava i různé masáže a terapie spolu s vhodným cvičením, jsou holistickým přístupem ke zdravému životnímu stylu, který vás bude těšit, bavit i přinášet celkovou harmonii.

Doplňkové služby na pobočkách Contours

V jednotlivých pobočkách Contours Fitness Clubů si tak můžete vybrat z doplňkových služeb, které nám ženám pomáhají ke kondici, většímu zdraví i vysněné postavě. Vše je se vším spojené a proto péče o sebe samou je důležitou součástí celkové změny a tedy nejen v rámci naší fyzické kondici, ale i psychické pohodě.

NOVINKY na pobočce Praha Národní

Contours Fitness Club Praha Národní vám tak s radostí představuje nově upravené místo pro vaše konzultace s certifikovanou nutriční terapeutkou, dále se můžete nechat hýčkat Revitalizační masáží Contours s aromaterapií a lávovými kameny či absolvovat Maderoterapii, jenž má úžasné výsledky.

Nově tak na pobočce Praha Národní si můžete vybrat z těchto skvělých doplňkových služeb, kdy ceny jsou pro naše členky výhodnější a k tomu až do konce února 2023 můžete využít zaváděcí ceny s -20% slevou! Takže neváhejte a objednávejte se ZDE.

Nutriční poradenství – každá jsme jedinečná

Protože každá jsme jiná, máme jiný zdravotní stav i stravovací potřeby a protože obecné diety nefungují! Proto nejen naším členkám doporučujeme zkonzultovat s odborníkem své stravovací návyky a si nechat sestavit jídelníček na míru – individuálně. Nechte si poradit od certifikované a velmi zkušené nutriční terapeutky Mirky, kterou jsme za vás pečlivě vybraly a doplňte vaše cvičení právě vhodnou stravou, která vám bude chutnat, bude udržitelná a uzpůsobená vašemu životnímu stylu.

Revitalizační masáž Contours – nechte se hýčkat!

Masáže patří k jednomu z pilířů péče o zdraví a psychickou pohodu. Ponořte se do vůně aromaterapeutických esenciálních olejů a nechte se prohřát lávovými kameny. Revitalizační masáž Contours je ideálním doplňkem nejen ke cvičení, ale k celkové péči o naše tělo i mysl. Po masáži se budete cítit jako znovuzrozená, odpočatá a nabitá pozitivní energií. Na závěr masáže si dáte lahodný čaj a budete odcházet s úsměvem na rtech.

Maderoterapie – pryč s celulitidou

Do našich doplňkových služeb jsme také zařadily stále ještě novinku na českém trhu – Maderoterapii. V překladu to znamená terapie dřevem a tedy 100% přírodní terapie – nebolestná masáž speciálně tvarovanými dřevěnými pomůckami. Terapie má skvělé účinky a okamžitě stimuluje váš lymfatický systém, kdy se začnou z těla vyplavovat toxiny z těla. Výrazně také podporuje snížení projevy celulitidy, různých tělesných nesouměrností, pomáhá při nadbytečném zavodnění a má další blahodárné účinky.

Neváhejte si rezervovat svou návštěvu u našich certifikovaných masérek a terapeutek a do konce února 2023 využijte zaváděcí ceny s -20% slevou: rezervace ZDE.

Těšíme se na vás!

Vaše Contours

#contoursfitnesszeny

Sdílejte příběh

Získejte 7 dní cvičení v Contours ZDARMA​

Pořiďte si týdenní členství s trenérkou v hodnotě 590 Kč zcela zdarma. U nás zjistíte, jak můžete pálit kalorie dvakrát rychleji, než při jiném cvičení. Fakt to funguje – ověřeno členkami již od roku 2008.