Nejčastější chyby při cvičení

Tentokrát se podíváme blíže na nejčastější chyby při cvičení. Chybami můžeme nazvat vše, co Vašemu zdraví škodí, místo aby mu prospívalo, dále postupy, které jsou neefektivní, nefunkční nebo zrovna pro Vás nevhodné.

Plesová sezona klepe na dveře

Plesová sezóna se pomalu, ale jistě blíží. Bez ohledu na to, jestli se chystáte zavítat na ples v Opeře, myslivecký bál nebo maturitní večírek, budete chtít vypadat skvěle. Jak se tedy stát královnou tanečního parketu a okouzlit všechny přítomné?

Tři tipy pro dokonalou nevěstu

Ve svatební den touží být každá nevěsta jednoduše dokonalá. A není divu, vždyť právě na ni míří oči nejen jejího nastávajícího, ale i všech přítomných hostů. U svého vzhledu proto nesmí podcenit jediný detail. Tím hlavním, co dělá nevěstu nevěstou, jsou pochopitelně svatební šaty. Pro to, aby v nich vypadala perfektně, je ochotná udělat maximum. Třeba i trápit své tělo drastickými dietami. Jejich výsledek však zpravidla nebývá takový, jak si představuje. Nemluvě o tom, že se nedostatek živin neblaze podepíše na celkové vizáži. Co tedy dělat?

Hubneme před snídaní

Jak spálit hned po ránu solidní množství tuku a ještě mít celý den super náladu? Zacvičte si před snídaní! Poradíme Vám konkrétní zásady. Čtěte.

Cvičení po porodu

V Contours můžete cvičit i během těhotenství, abyste po porodu nemusela řešit moc velkou paseku :-) Co Vás čeká po návratu do fitka, kdy je vhodné se ke cvičení vrátit a na co si dát pozor?

Chci mít ploché bříško

Tím, že mnoho lidí nemá dostatečné znalosti o tom, jak lidské tělo funguje, dokáží snadno ?naletět? i nejrůznějším přípravkům, které slibují redukci tuků na břiše, či hýždích apod.. Pokud by člověk měl alespoň základní znalosti o fungování lidského těla, věděl by, že hubnout tuk cíleně z jedné partie, jako je třeba břicho, není možné...atd...