Pečivo a hubnutí

Jaké pečivo vybírat a kterému se vyhnout, když chcete spalovat tuk? Více specialistů Vám ho zakáže, než povolí. Ale nic není černobílé a pod pojmem pečivo dnes existuje tolik druhů, že není nezbytně nutné si ho 100% odpírat.

Jak zhubnout díky správnému nakupování

Jak se říká ? co si nekoupíte, to nesníte. Dávejte si tedy pozor na to, abyste nechodila nikdy nakupovat hladová. Pak můžete snadno sklouznout k nákupu věcí, na které máte chuť, a ne těch, které jsou pro Vás správné a vhodné.

Principy správného jídelníčku

Jestli chcete shodit nějaký ten nadbytečný tuk a novou postavu si dlouhodobě udržet, je třeba si ujasnit jednu zásadní věc a tou je Vaše ochota postupně změnit svoje stravovací návyky. Bez toho to nepůjde a nepomůže Vám žádná zázračná metoda ani pilulka.

5 zajímavostí o stravě

Určitě má každý z vás ve svém okolí někoho, kdo se může čokoládou a jinými sladkostmi doslova "cpát horem dolem" a není to na něm vidět. Většinou si všichni z nás řeknou "ta nebo ten má ale štěstí". Ne vše však může být tak, jak se na první pohled zdá.

Diety pro rychlé hubnutí!

Že už jste je zkoušely? A ony buď nefungovaly nebo jste po útrpných týdnech hladovění začaly opět jíst to samé a dostaly se na stejnou nebo vyšší váhu než na začátku? To se, bohužel, stává a v případě rychlého hubnutí je tento výsledek téměř jistý! Jak to tedy udělat, abychom zhubly a váhu udržely?

Jak jíst před a po cvičení

Které potraviny či potravinové doplňky jsou vhodné před a po běhání a které před a po silovém tréninku? Víte, jak jíst správně kolem kruhového tréninku? Maximalizujte účinek cvičení, buďte rychleji v cíli!